4500 5500 TL gamebook önerisi

Betafa

Centipat
Arkadaşlar bütçem bu şekilde. Alınabilir en iyi model nedir?

Elimde masaüstü bilgisayarımdan kalma HDD ve SSD mevcut. SSD içinde Windows kurulu. Zaten o yüzden FreeDOS olabilir. Dizi film ve oyun için kullanılacak genelde. LOL- CS:GO falan. Bir de GTA Online oynuyorum az birazda Rocket League.

Bir de o fiyata masaüstü alırsın diyecekler olur.

Masaüstü alınabileceğini biliyorum zaten ama seneye üniversitede kullanırım. Onun dışında taşınabilir olduğu için laptop istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah'ım sabır

dlksadklsad.jpeg

Hocam bunu gördüm şimdi bu da 1650 kullanıyor ne dersiniz? 500TL daha ucuz.

Ya herkesin sonuçta kendi görüşü var saygım sonsuz zaten gerekli koşullar olsa bende masaüstü alırdım.

Hocam bunu gördüm şimdi bu da 1650 kullanıyor ne dersiniz? 500TL daha ucuz.

Ya herkesin sonuçta kendi görüşü var saygım sonsuz zaten gerekli koşullar olsa bende masaüstü alırdım.

Hocam ama laptop kısmında açılmış bir konu onun için :D.

Ryzen mobil serisi Intel Mobile göre daha kötü. Aradaki farka değer. Casper modelini alabilirsiniz.

Monster'da 5200TL'ye i7 9750H ve GTX 1050 gördüm o nasıldır sonuçta aşırı yüksek oyunlar oynamıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz ilerde nolacağı belli değil.
Hocam ama laptop kısmında açılmış bir konu onun için :D.

Evet çok fazla var öyle insan ama olsun ne yapalım 😑🤗😂
Acer Nitro Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i5 9300H, 8GB RAM, 1TB + 128GB SSD, GTX1650 4 GB, Linux, NH.Q59EY.009: Amazon.com.tr taksit sayısı çok az ama bakacağız artık en iyi bu gibi geldi şu an.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı