4500₺ cep telefonu önerisi

xClaush

Hectopat
Herkese merhabalar. 4500₺ bütçe ile 4.7-5.5 Inc arası ekran genişliğinde telefon önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir telefona o kadar verilmez bence, ama diyorsanız telefon seviyorum, Huawei'nin yeni telefonları var bakabilirsin.

Telefonlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim. Bütçeyi yukarıda tutuyorum ki marka/modeller arasında esneklik sağlayabileyim. Böylece en uygununu seçebileceğimi düşündüm. Bu tabiki gidip 4500₺ nin hepsini vereceğim anlamına gelmiyor.

Xiaomi'den uzak durun son modelleri optimizasyon problemleriyle geçilmemekle beraber servisleri rezalettir. Huawei veya Samsung satın alın en azından adamlar sattıkları malın arkasında duruyorlar. Bence A71 satın almalısınız.(ekranı biraz büyük) Dediğim gibi Xiaomi'den uzak durun. Hatta forumda bir sürü konu açıldı hepsini tek tek atamam fakat bir kaç tane aşağıya konu linki bırakayım oradan bakarsınız.

S10e,S9. Neden küçük ekran istiyorsunuz ?
Daha rahat kullanıyorum.

Xiaomi'den uzak durun son modelleri optimizasyon problemleriyle geçilmemekle beraber servisleri rezalettir. Huawei veya Samsung satın alın en azından adamlar sattıkları malın arkasında duruyorlar. Bence A71 satın almalısınız.(ekranı biraz büyük) Dediğim gibi Xiaomi'den uzak durun. Hatta forumda bir sürü konu açıldı hepsini tek tek atamam fakat bir kaç tane aşağıya konu linki bırakayım oradan bakarsınız.
Evet. İndirime giren bir xiaomi telefonu gördükten sonra araştırma yapmıştım biraz. Fazla şikayet var.

Geri
Yukarı