4500 TL Hazir Sistem

Al toplanıyor muymuş bak bakalım. En minimum hali 5082 TL. Bir daha araştırmadan yorum yapmayınız. Kasa almasa bile 4700 TL yapıyor. :) bol keseden sallayanlara hastayım.

Güzel kardeşim benim canım kardeşim 5 dk toplarsan böyle sonuç çıkıyor attığın parçaların daha ucuzunu satan siteler var aralık ayının ortalarında da indirim geleceği söyleniyor o olmasa yeni yılda %30 KDV indirimi geleceği söylendi biraz indirim kovalarsa ve başka siteleri araştırma yaparsa parçala daha ucuza gelir ve daha kaliteli parçalar almış olur. bi 5 10dk beklersen atacağım sistemi

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güzel bir sistem hayırlı olsun.
Ben de onu söyledim zaten. Ne iyi, ne kötü.

Forum artık can sıkıcı bir yer gibi geliyor bana. Her yazdığım yorumda birisi benimle tartışıyor. O yüzden artık çok ısınamıyorum.

Gitmenize gerçekten üzüldüm hocam. Bilgili dediğim çoğu üye forumu bıraktı veya az giriyor.

Alıyorum bu sistemi @Mustafafnt @f3turan .
Güzel kardeşim benim canım kardeşim 5 dk toplarsan böyle sonuç çıkıyor attığın parçaların daha ucuzunu satan siteler var aralık ayının ortalarında da indirim geleceği söyleniyor o olmasa yeni yılda %30 KDV indirimi geleceği söylendi biraz indirim kovalarsa ve başka siteleri araştırma yaparsa parçala daha ucuza gelir ve daha kaliteli parçalar almış olur. bi 5 10dk beklersen atacağım sistemi
ya dolar 8 tl'yi geçerse ?

Yeni konular

Geri
Yukarı