4500 TL Laptop Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
960m li laptop alınca şöyle olacak kardeşim. Hitman ultra 18.1 fps , peki ya high yapsak?? Yok hayı high 19.6. The division ultra 19 fps, high 25 fps, Far cry primal ultra 22 fps, medium. Xcom 2 ultra 10 fps, high 20 fps, medium 32 fps , rise of the tomb raider ultra 22 fps , high 28 fps, ASSASSIN'S CREED SYNDICATE ULTRA 4,6 FPS . Sen gidip ''pili iyi olan asus al'' çünkü 4500 tl verip pil takarken dans edeceksin oyun oynamayacaksın. Sakın beni dinleyip 965m veya 970m li kart alma yapma öyle bir aptallık .

Arkadaşım adı üstünde oyun laptopu. Sen bunu alıpta oyunu ultrada açıp pilden oynaman imkansız ben bunu tüm laptoplar için söylüyorum. Polymer pil sadece şu gibi artısı olur oyundan ziyade internet amaçlı kullanılırsa 4 hücreliden daha fazla dayanıyor.

:D :D Yani değil mi ama gel gör doğruyu deyince gene lafı biz yiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım adı üstünde oyun laptopu. Sen bunu alıpta oyunu ultrada açıp pilden oynaman imkansız ben bunu tüm laptoplar için söylüyorum. Polymer pil sadece şu gibi artısı olur oyundan ziyade internet amaçlı kullanılırsa 4 hücreliden daha fazla dayanıyor.

Arkadaşım tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Ama ben pil eleştirisini Monster Tulpar T5 V4.3'e yaptım. Ve mesele pilin ne kadar süre gittiği değil Uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı.

Oyun laptobu denince bence msi ve şu an monster iyiler arasında bende monster var gayet memnunum ve monster soğutmaya gerçekten önem veriyor. Asus g55 kullanmıştım o çok aşırı şekilde ısınıyordu ama monster gerçekten sessiz ve serin çalısan bi laptop yani monster tavisye edilebilir.

Arkadaşım tam olarak ne demek istediğini anlamadım.Ama ben pil eleştirisini Monster Tulpar T5 V4.3'e yaptım.Ve mesele pilin ne kadar süre gittiği değil Uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı.

Arkadaşım mesele pil değil. 4500 TL para verecen yeni çıkan oyunu cayır cayır yana yana medium da hemde 1080p de değil oynayacaksın. Ne anlamı kaldı 4500 tl verip laptop almanın?? Git asus alacağına 1500 tane pil al çok daha iyi kumandaya falan takarsın saate takarsın bir halta yarar. Zaten laptobu kullanırken adaptör takılı iken kullanacak. Oyun laptop alıyora dam pilin ne önemi var??

960m li laptop alınca şöyle olacak kardeşim. Hitman ultra 18.1 fps , peki ya high yapsak?? Yok hayı high 19.6. The division ultra 19 fps, high 25 fps, Far cry primal ultra 22 fps, medium. Xcom 2 ultra 10 fps, high 20 fps, medium 32 fps , rise of the tomb raider ultra 22 fps , high 28 fps, ASSASSIN'S CREED SYNDICATE ULTRA 4,6 FPS . Sen gidip ''PİLİ İYİ OLAN ASUS AL'' çünkü 4500 tl verip pil takarken dans edeceksin oyun oynamayacaksın. Sakın beni dinleyip 965m veya 970m li kart alma yapma öyle bir aptallık .

:D :D Yani değil mi ama gel gör doğruyu deyince gene lafı biz yiyoruz.

Peki n'olacak Monster Tulpar T5 V4.3 alınca? 1 sene oyunları ultrada oynayacan. Sonra pil bozulacak. Para çöpe gidecek 6GB GTX 970M olan bir sisteme 4 hücreli polymer pil koymak, malzemeden çalmaktır.

Arkadaşım tam olarak ne demek istediğini anlamadım.Ama ben pil eleştirisini Monster Tulpar T5 V4.3'e yaptım.Ve mesele pilin ne kadar süre gittiği değil Uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı.
Bana göre oyun bilgisayarında pilin esamesi okunmaz. Çünkü sen bunu alınca sürekli fişte kullanman gerekiyor pilin ne kadar iyi olsa bile. Ekran Kartı bi halta yaramadıktan sonra pil isterse on yıl dayansın kime ne fayda

Arkadaşlar bakın benim de derdin fişi faturası değil. Pil laptopa gömülü değiştirilemez. Ve o pil o sisteme 1 yıl dayanır dayanmaz. Benim derdim uzun ömürlülük dengeli olun biraz. Sağlam pil olmayınca 1 sene sonra laptop çöp.

Eğer hem pil hem oyunlarda uzun ömürlülük istiyorsan paraya kıyıp Msi alıcan.

Sen oyun laptobu kullanmadığın için yorum yapma bence. Pilin 0 a yakın önemi var oyun laptobu için. Sen zaten sürekli fişe takılı oynayacaksın sana pilin bir + sı olmayacak . Madem 4500 tl veriyor adam gidip oyun ve iş için alacak zaten böyle bir durumda pc batarya takılıyken durmayacak uzun ömürlüymüş. 1,5 sene oldu daha tık yok pc de ?? Kendim kullanıyorum ben 3940 tl ye 970m aldım pili kötü diye çöp dedin :D :D Bunu bütün arkadaşlarıma göstermek istiyorum şuan 17.3 inch 970m ler 5 milyar civarı min oda ben 3940 tl ye 17.3 inch IPS ekran 970m almışım clevo p170sm-a gibi sağlam kasa adam bana pilin kötü paran boşa gitmiş diyor. Dünden anlamalıydı senle tartışılıp tartışılmayacağı bundan sonra sana cevap yazmayı düşünmüyorum eğer aşırı saçmalayıp konuyu açanı etki altına almaz isen.

Arkadaşlar bakın benim de derdin fişi faturası değil.Pil laptopa gömülü değiştirilemez.Ve o pil o sisteme 1 yıl dayanır dayanmaz.Benim derdim uzun ömürlülük dengeli olun biraz.Sağlam pil olmayınca 1 sene sonra laptop çöp.

Eğer hem pil hem oyunlarda uzun ömürlülük istiyorsan paraya kıyıp Msi alıcan.

İşte ben kendim kullanıyorum ve günde yaklaşık 8-9 saat açık pc en az 1,5 yıl oldu pilim çok iyi canım. Bilmiyorsan uzatma konuyu.

S.S Aldım göstereceğim üniversitedeki arkadaşlara :D

Dostum senin pilin bilgilerini gönderirir misin?(gerçekçi olsun lütfen) ve zaten Li-on pilde akıllı şarj durdurma,takıp çıkartma etkisini %0 indirme etkisi var,ondan akıllı pil. Ama polymeri şarjda oyun oynarsan pilin ömrü kısalır anlayın artık şunu.

4500 tl veriyor adama git pili kötü alma diyor ama sözde pil 1 yıl dayanır. Dayanağın ne senin?? Nereden uydurdun bunu 1 yıl dayanma işini. Bütün monster , sager, eurocom , aurus gibi clevo kasa alanlar aptal durumuna düştüler pilleri kötü çünkü adamların :(

Dostum senin pilin bilgilerini gönderirir misin?(gerçekçi olsun lütfen) ve zaten Li-on pilde akıllı şarj durdurma,takıp çıkartma etkisini %0 indirme etkisi var,ondan akıllı pil.Ama polymeri şarjda oyun oynarsan pilin ömrü kısalır anlayın artık şunu.

Sen şunu anlamıyorsun ne gtx 960 konusunda ne bu konuda . Amacımız oyun arkadaşım . Pil dayanmaz diye bir durum yok sen oyun laptobu alıyorsun duracell mi? Şuan bizim için öncelik fps arkadaşım fps. Kimse laptobun piline bakmaz
med. 1366x768 ayarlarında tom raider oynayacaksam 4500 tl verip.

CLEVO P170SM-A Battery | Laptop Battery Online Store

Al bak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı