4500 TL monitörlü hazır sistem önerisi

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Öncelikle yardım eden herkese teşekkürler arkadaşlar maksimum verebileceğim bütçe 4500TL'dir sadece hazır sistem önerisinde bulunun.

Öncelikle yardım eden herkese teşekkürler arkadaşlar maksimum verebileceğim bütçe 4500TL'dir sadece hazır sistem önerisinde bulunun.

.

Özelleştirebilirsiniz.

.

Özelleştirebilirsiniz.
İşlemcinizi yükseltin kesinlikle o şekilde alabilirsiniz.

Bu ikisini alırsanız daha iyi olur sanki.

İşlemcinizi yükseltin kesinlikle o şekilde alabilirsiniz.

Bu ikisini alırsanız daha iyi olur sanki.
Ssd, kasa ve psusu sıkıntılı.

Ssd, kasa ve psusu sıkıntılı.
Beyler şimdi sıkıntı herkesde olacak diye birşey yok kendiniz 2-3 tane şey duyup bildiklerinizi her tarafta sürekli söylüyorsunuz.
Bu kasaya 68 yorum gelmiş bu demek oluyor ki 200 ün üstünde insan almış.
Hepsinde sıkıntı mı çıkmış yani niye iyi yorum yapmışlar genel olarak.
Birşey soracağım RX570 pişman eder mi kaç yıl idare eder.
4-5 yıl gider.

Beyler şimdi sıkıntı herkesde olacak diye birşey yok kendiniz 2-3 tane şey duyup bildiklerinizi her tarafta sürekli söylüyorsunuz.
Bu kasaya 68 yorum gelmiş bu demek oluyor ki 200 ün üstünde insan almış.
Hepsinde sıkıntı mı çıkmış yani niye iyi yorum yapmışlar genel olarak.

4-5 yıl gider.

Öncelikle PSU'dan başlıyorum PSU'nun hiçbir korumaları yok Yüksek Güç (OPP), Yüksek Akım (OCP) Gerilim (OVP/UVP), Yüksek Sıcaklık (OTP), Kısa Devre (SCP) bu korumaların hiçbiri yok ve bundan 6-7 ay önce everest PSU kullanan arkadaşımın PSU'su patlamıştı ve çok örnekleri var.

Ssd'ye gelince yine sıkıntıları var.
James Donkey SSD Uyum Sorunları
James Donkey SSD alınır mı?

Öncelikle PSU'dan başlıyorum PSU'nun hiçbir korumaları yok Yüksek Güç (OPP), Yüksek Akım (OCP) Gerilim (OVP/UVP), Yüksek Sıcaklık (OTP), Kısa Devre (SCP) bu korumaların hiçbiri yok ve bundan 6-7 ay önce Everest PSU kullanan arkadaşımın PSU'su patlamıştı ve çok örnekleri var.

SSD'ye gelince yine sıkıntıları var.
James Donkey SSD Uyum Sorunları
James Donkey SSD alınır mı?

James Donkey SSD'lerin birebir değişim garantisi var 3 yıl boyunca. Ama PSU korumasız olduğunu ben de biliyorum onun için belki akım korumalı prizler kullanılabilir.

Geri
Yukarı