4500 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
4500
biraz daha paraya kıyıp ryzen 5 3600 almasını öneririm
Vatan Bilgisayar'dan olacağı için çok fiyat farkı çıkıyor.
Bu sisteme 550w yeterli diye düşünüyorum. 650w Spec-Delta Kasa yerine, 550w Spec-Delta koyup Samsung Ssd almak bana göre daha mantıklı geliyor. Sizce öyle mi?

@EnisKekech Beni kesinlikle yanlış anlamayınız size saldırmak gibi bir amacım yok fakat bu hafta içinde açılmış 2 tane konuyu aşağıya bırakıyorum üzgünüm ki sorunlar hala devam ediyor yeni Big Navi ile düzelmesini umuyorum umarım düzelir bende AMD ekran kartlarına geçmek istiyorum :).

@EnisKekech Beni kesinlikle yanlış anlamayınız size saldırmak gibi bir amacım yok fakat bu hafta içinde açılmış 2 tane konuyu aşağıya bırakıyorum üzgünüm ki sorunlar hala devam ediyor yeni Big Navi ile düzelmesini umuyorum umarım düzelir bende AMD ekran kartlarına geçmek istiyorum :).

Hocam yanlış anlaşılacak bir durum yok zaten benim yanlışımı düzeltmişsiniz. Ancak 2.konuda ben yanlış mı anladım bilmiyorum ama driver güncel değilmiş sanırsam.

@EnisKekech Çözümünü dikkat etmedim olabilir böyle küçük şeyler ama yinede hatalar devam ediyor ama bu demek değil ki herkes hata alacak sorunsuz kullanan bir çok kullanıcının olduğunuda göz ardı etmek istemem :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı