4500 TL'ye yurt dışı iPhone XR alınır mı?

Berat h. Erdem

Femtopat
Arkadaşlar ben 2 telefon alacağım. Birisi de iPhone XR olacak ve uygun fiyata telefonun hiçbir değişeni yok bataryası Apple da değişmiş. Şu anda pil sağlığı %91 ve telefon yurt dışı olmasıyla beraber 4500 TL. Bu telefonun 8 ay açık olduğunu biliyorum. Diğer IPhone'min 8 aylık IMEI'si bitince kalan 4 ay XR kullanacağım. XR 4 ay kullanilir mi nasıl bir telefon? Onerilerinizi beklerim.

Arkadaşlar ben 2 telefon alacağım. Birisi de iPhone XR olacak ve uygun fiyata telefonun hiçbir değişeni yok bataryası Apple da değişmiş. Şu anda pil sağlığı %91 ve telefon yurt dışı olmasıyla beraber 4500 TL. Bu telefonun 8 ay açık olduğunu biliyorum. Diğer IPhone'min 8 aylık IMEI'si bitince kalan 4 ay XR kullanacağım. XR 4 ay kullanilir mi nasıl bir telefon? Onerilerinizi beklerim.
Güzel telefon. Ama 8 daha hoş bence.

4500₺’e fiyatı iyi. İşine 4 ay yarar gibi geliyor.

Öne çıkar.

4500₺'e fiyatı iyi. İşine 4 ay yarar gibi geliyor.

Sağ ol usta zaten Param Güvende ile alacağım için sorun olacağını sanmıyorum 3 gün onaylama süresi var o ara telefonu test etmeyi düşünüyorum ısınma falan olursa geri göndereceğim zaten.

Bence yurt dışı iPhone 12 Pro Max+XR alacağına yurt içi iPhone 12 Pro alıp keyfine bak. Tam bütçe nedir?

Usta şimdi sana şöyle diyeyim 12 Pro Max'i 12000TL'ye hallediyorum üstünede XR alıyorum oda 4500 bunlar 16500 ediyor sadece 12 Pro Max Türkiye cihazı olarak almak istersem telefon 30 35 binden başlıyor böyle yapmak daha mantıklı geldi.

Usta şimdi sana şöyle diyeyim 12 Pro Max'i 12000TL'ye hallediyorum üstünede XR alıyorum oda 4500 bunlar 16500 ediyor sadece 12 Pro Max Türkiye cihazı olarak almak istersem telefon 30 35 binden başlıyor böyle yapmak daha mantıklı geldi.

Bütçe 16 17.

Bütçe 16 17.
Sen bilirsin. Bence bütçe arttırıp yurt içi 12 Pro en mantıklısı olur. İki cihaz kullanmak sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı