5500 TL'ye yurt dışı kayıtlı iPhone XR alınır mı?

Gökdeniz Uygun

Hectopat
Sahibinden.com üzerinden dolaşırken böyle bir ilanla karşılaştım sayın hocalarım.

eSIM ile 8 ay kullanım olduğu söyleniyor ayrıca kendim mesajdan yazdım "misafir kaydı" olduğunu senelik yapıldığını söyledi, misafir kaydı nedir bilen var mi? Yurt dışı iPhone alınır mı? Ekran kaydı aşağıda bulunuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230105_194920.jpg
    IMG_20230105_194920.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 67
Sahibinden.com üzerinden dolaşırken böyle bir ilanla karşılaştım sayın hocalarım.

Esım ile 8 ay kullanım olduğu söyleniyor ayrıca kendim mesajdan yazdım "misafir kaydı" olduğunu senelik yapıldığını söyledi, misafir kaydı nedir bilen var mi? Yurt dışı iPhone alınır mı? Ekran kaydı aşağıda bulunuyor.

Yurt dışı cihazı almanı tavsiye etmem. 5, 5K e 1K daha ekleyip ikinci el SE 2020 almanı tavsiye ederim.

eSIM ile 8 ay kullanım olduğu söyleniyor ayrıca kendim mesajdan yazdım "misafir kaydı" olduğunu senelik yapıldığını söyledi, misafir kaydı nedir bilen var mi? Yurt dışı iPhone alınır mı? Ekran kaydı aşağıda bulunuyor.
Sizi dolandırmaya çalışmış arkadaş. Kayıtı yoktur o cihazın.

Misafir kayıtı diye birşey yok. Yolcu beraberi cihaz var. O da zaten kalıcı. Pandemi döneminde uzatma işlemi vardı sadece.

Ablam almış bende benim eski bir cihaz var hattı ondan kullanırsın dedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı