Yurt dışı iPhone XR alınır mı?

Bütçe
100
Ya elimde eski Oppo A5 2020 var fakat o yedekte tamamen gurbetçi akrabalar gelince falan veriyorum arada o sebeple aslında öte yanda S2 mini duos var 10TL etmeyen onun IMEI'si geçse falan bu kaçak xianomi muabbeti.

EYT Çıkarsa o 6K koymaz

Sence alınırmı main telefonu verip yedek Oppo A5 2020 var zaten

ya da çift telefon taşımak Whatsapp falan iPhone de sadece SMS Konuşmalar Oppo da gibi yada S2 duos tarzında

@aLLppp @emirhank14 Sizce mantıklımı?
Bence elinden geldiğince hızlı ol, EYT’ye de çok güvenme derim. Ülke batışta zaten EYT çıktığı gibi TL hızlı değer kaybına uğrayacak tahminimce.

Evet vereceğim fakat seneye kadar zaten imei ile Fiyatları uçacak normal telefonlarında ben Y.D alıcam seneye staj maaşım tahmini 6-9K Arası olucak o parayla kayıt ettiricem elimdeki telefon kasma donma yaşıyorum ayrıca kayıt ettirmem belki direkt satar üste ekler kayıtlı 13 falan alırım seneye 15 çıkacak falan o bakımdan

Kayıtlı XR da 10-12 bandında zaten kanka fazla demiş olabilirim şuan ekleyemem eklesem bile 2023 deki ekonomiyle aynı mantığa denk gelicek
Kayıtlı XR 10-12 bandında felan değil. O paraya garantili 11 bulunuyor ? Aynı mantığa da gelmiyor.

Ya bilmiyorum adam sultanbeylide ben kurtköy gidip değişsemmi diye düşünüyorum ama aşırıda mantıklı geliyor 8 Plus sıktı artık 5 senedir kullanıyorum ekranı falan biraz şey zaten gidip XR alıp 4 ay kullanmak daha sonra kendi maaşımı alana kadar çift telefon yapmak hmm.
Kamera fanteziniz yoksa çift telefon almak da boş ağırlık yapar.

Geçen sefer Türkiye 11'i 8000'e görmüştüm şans işi.

Sıfır mı demişim orada ?

İkinci el garantili cihaz diye birşey yok mu?
Bayi garantili var

Kamera fanteziniz yoksa çift telefon almak da boş ağırlık yapar.

Geçen sefer Türkiye 11'i 8000'e görmüştüm şans işi.
Kanka fantezi yok olay telefon değiştirmem artık kasıyo 8 Plus XR alıcam 4 ay normal kullanıcam 6 ay kadarda 2 telefon takılırım zaten yaz ayına denk geliyo ufak bel çantası falan alırım yada iç cebe koyarım fermuarla falan takılırım öyle mantıklı geliyo XR almak seneye staj maaşı ile ilana koyarım satmaya çalışırım olmazsa kayıt ettiririm satılırsa sıfır 14 falan alırım. Yarın gidip alıcam cihazı

Bence çift telefon daha iyi ben de gelecek yıl öyle yapmayı düşünüyorum. Kayıt ücreti artacağı için herkes iPhone'sini elden çıkarmaya çalışacak daha ucuzlayacak. Ve kamera açısından çok iyi olduğu için iPhone 13 almayı düşünüyorum. Ve İphone'de asla İMEİ atma falan gibi şeyler yok, eskiden geçici uzatma vardı kaldırıldı. Artık sadece kalıcı olarak uzatma var, gelecek yıl 6000 TL olacak.
Hocam bu arada 4 Ay bitince cezamı yazıyor yoksa sasdece hatmı kapanıyor mesela aldım 4 ay doldu hat kapandı ceza yazıyomu?

Ceza yeme vb. durum varmıdır?

Son düzenleme:
Bayi garantili var

Kanka fantezi yok olay telefon değiştirmem artık kasıyo 8 Plus XR alıcam 4 ay normal kullanıcam 6 ay kadarda 2 telefon takılırım zaten yaz ayına denk geliyo ufak bel çantası falan alırım yada iç cebe koyarım fermuarla falan takılırım öyle mantıklı geliyo XR almak seneye staj maaşı ile ilana koyarım satmaya çalışırım olmazsa kayıt ettiririm satılırsa sıfır 14 falan alırım. Yarın gidip alıcam cihazı

Hocam bu arada 4 Ay bitince cezamı yazıyor yoksa sasdece hatmı kapanıyor mesela aldım 4 ay doldu hat kapandı ceza yazıyomu?

Ceza yeme vb. durum varmıdır?
Evet polis isminizi alıyor yurt dışı kullanmak suç sonuçta😄

Evet polis isminizi alıyor yurt dışı kullanmak suç sonuçta😄

Hocam dalga geçmelik değil 4 ay doldu zorla hat takıp kullanmaya çalışmak tarzı + olarak 4 ay dolunca ne oluyor hat kapanıyor fakat örneğn SMS'ler açıkmı hücresel Wi-Fi açıkmı ne bileyim aramalar açıkmı yoksa direkt SIM'i Redmi ediyor onu anlamadım.

Almanı kesinlikle önermiyorum. 2023'de kayıt ücreti 6000 Lira olacak. Yılbaşından önce açtırman gerekiyor. Açtırması da bir zahmet. Uçak bileti, pasaport falan işin iyice zorlaşır. Birde o telefonu 3 Yıl kimseye satamayacaksın, veremeyeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı