45000₺ telefon tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba 5 yılı aşkın kullandığım Samsung S10e telefonumu artık yavaştan emekli etmeye karar verdim. Bu bütçe içinde özellikleri iyi beni pişman etmeyecek bir telefon almak istiyorum, mevcut olarak Huawei akıllı saatim ve Samsung Buds kulaklığım olduğu için Android'den uzaklaşmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum ama aksi fikirlere de açığım. İkinci el düşünmüyorum.

Aklımda Samsung sitesinden S24+ almak var öğrenci indirimi ile alınca 42.929₺'ye geliyor. yanında ise Odyssey G3 24 inç 144 Hz monitör hediyesi verilmekte (sıfırı 3500₺ ama büyük ihtimalle kutusunu dahi açmadan satarım alırsam). Her türlü tavsiyeye açığım.

S24 Plus alabilirsiniz hocam. Saat hediyeside vardı o monitörün yanında kaldırılmış sanırım.

Baktım şimdi. Saat hediyesi gitmiş. G3 direk sıfır fiyatına satın. İyi bir monitör değil zaten. :D Telefonunda fiyatı iyi. Kesinlikle S24+ alın geçin.

S24 Plus alabilirsiniz hocam. Saat hediyeside vardı o monitörün yanında kaldırılmış sanırım.
S24+ alın geçin hocam.
Aynı fiyata Iphone 14 veya daha uyguna S23 FE almak mantıklı olabilir mi diye düşünüyorum bir yandan. En son telefonumu 4000₺'ye aldığım için bir telefona 45.000₺ vermekte çok garip geliyor...

Evet monitör iyi değil onun dışında zaten çift monitör sistemi+yatağımın altında kullanmadığım 3. monitörüm var yani hiçbir anlamı olmayacak dolaylı ek bir indirim olması dışında.

Aynı fiyata Iphone 14 veya daha uyguna S23 FE almak mantıklı olabilir mi diye düşünüyorum bir yandan. En son telefonumu 4000₺'ye aldığım için bir telefona 45.000₺ vermekte çok garip geliyor...

Evet monitör iyi değil onun dışında zaten çift monitör sistemi+yatağımın altında kullanmadığım 3. monitörüm var yani hiçbir anlamı olmayacak dolaylı ek bir indirim olması dışında.
Hocam ikisi arasında S23 de çok iyi olabilir. Hem 15k cebinizde kalır hem de İphone 14 seviyesinde cihaz alırsınız.

Geri
Yukarı