4670k ve Z87-G45 sistemimde sıkıntılı parçayı bulmak istiyorum

Oyundan atmasının kaynağı olarak her bileşeni tek tek incelemek gerekir. 2 GB bir RAM ile oynanmaya çalışılan bir oyun ile 8 GB bir mi ?

Denemedim

Crysis 3, COD Ghost,BF3 ve 4, Bioshock Infinite'de hata veriyor ve oyundan atıyor.

DayZ, Fifa14, World of Tanks'da sıkıntı yaşamadım. Ama yukardaki oyunları oynayamafıktan sonra bilgisayara o kadar para yatırmanın anlamı yokki. Para verip oyun almaya cesaret edemiyorum.

Bence de garantinin dediği gibi ekran kartında sıkıntı yok diye umuyorum ama işimizi şansa bırakmayalım, komşunuz veya hergangi bir arkadaşınızın ekran kartını bir takın sisteninize , deneme yanılma yolu ile anlarız ancak. Eğer sorun devam ederse ekran kartını eleriz seçeneklerden.

İşte ne yaxıkki güncel bilgisayara sahip bir arkadaşım yok. Deneme fırsatımda yok. O yüzden bu işi ücret karşılığı yapacak teknik servis arıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı