480 GB SSD yeterli mi?

AhmetAyseli

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 480 GB SSD yeterli mi? oynadığım oyunlar CS:GO, GTA 5, Valorant, Zula, Sabotaj, LoL, Fortnite, Forza Horizon 4, PES 2021, CoD Warzone, Rust, Minecraft, Half-Life ve The Witcher 3. Windows. Arkadaşlar, yeterli mi?

Ben 480 GB SSD aldım. 13 tane ortalama oyun, 3-5 tane de ufak Android oyunu indirdim programlar kurulu 160 GB kaldı. Yani yetmez, ama bende 1 TB HDD de var sorun değil. Bence 1 TB WD HDD al.

Merhaba arkadaşlar, 480 GB SSD yeterli mi? Oynadığım oyunlar CS:GO, GTA 5, Valorant, Zula, sabotaj, LoL, Fortnite, Forza Horizon 4, PES 2021, CoD Warzone, Rust, Minecraft, Half-Life ve The Witcher 3. Windows. Arkadaşlar, yeterli mi?

Yetmez oyunları silmen gerekir eger oynayıp bitirince ben silmem diyorsan arkadaşın dediğini alabilirsin.

Tek disk olacaksa yetmez. Yanında 1 TB HDD varsa 500 GB veya 480 GB SSD düşünülebilir. Eğer yoksa 1 TB HDD ve yanına 240-250 GB bir SSD daha iyi olur.

@AhmetAyseli Hocam söylediğiniz tüm oyunları 500 GB SSD'ye kurmak zor. Alan kalmaz ve SSD performansı düşer aşırı doluluktan. Şimdilik 250 GB SSD + 1 TB HDD alıp ileride ucuz yollu 1 TB SSD almak daha mantıklı bence. Ya da 500 GB SSD yerine direkt 1 TB SSD almak daha iyi olur bütçe varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı