480 GB SSD yayın için yeterli mi?

Makpet

Hectopat
Yayın açmak için R5 2600 işlemcili, gigabayte B450 anakartlı, 16 GB 2X8 GB Corsair vengance 3000 MHz CL16 RAM ve Gigabyte Windforce 2060 6 GB ekran kartlı ve 650W Corsair PSU'lu bir sistem topladım. 480 GB SSD kullandım, yayın açmayı düşünüyorum. 480 GB yeterli olacak mı, yoksa upgrade yapayım mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayın açmak için R5 2600 işlemcili, gigabayte B450 anakartlı, 16 GB 2X8 GB Corsair vengance 3000 MHz CL16 RAM ve Gigabyte Windforce 2060 6 GB ekran kartlı ve 650W Corsair PSU'lu bir sistem topladım. 480 GB SSD kullandım, yayın açmayı düşünüyorum. 480 GB yeterli olacak mı, yoksa upgrade yapayım mi?
Bence gayet yeterli video çekeceksen bile fraps tarzı berbat programlar yerine adobe+shadowplay ikilisiyle çokça yeterli olacaktır.

480 GB SSD yetecek diyorsunuz öyle mi bu arada Twitch' te açacağım ve Youtube da edit atacağım onu düşünerek cevap verirsiniz
Ban yediğim için cevap veremedim büyük harf kullanmadığım için 😂

Oyun dosyaları çok yer kaplayabilir. Eğer HDD ile devam ederim derseniz sorun olmaz ama donanımsal olarak gayet yeterli.
480 GB SSD yetecek diyorsunuz öyle mi bu arada Twitch' te açacağım ve Youtube da edit atacağım onu düşünerek cevap verirsiniz
Ban yediğim için cevap veremedim büyük harf kullanmadığım için [emoji23]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı