480 GB SSD yeterli mi?

ErdinçZ

Centipat
Arkadaşlar merhaba, 8 GB RAM, i5 işlemcim var 8.nesil. 480 GB SSD takacağım HDD'ye. Sorum şu, bir sürü program kullanıyorum. Android Studio, davinci Resolve, Visual Studio vb. sizce bu SSD iş görür mü? Yoksa yükselteyim mi? RAM'de bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer şu anda HDD'niz varsa 240GB bile alabilirsiniz diye düşünüyorum. Windows vu çok kullandığınız programları SSD'ye kurarsınız geri kalanını HDD'ye 8 GB RAM artık yetersiz kalmaya başladı. Onu yükseltmenizi öneririm. Eğer laptop ise Visual Studio çok yer kullanıyor daha fazla depolamalı bir SSD almanızı öneririm.

Eğer şu anda HDD'niz varsa 240GB bile alabilirsiniz diye düşünüyorum. Windows vu çok kullandığınız programları SSD'ye kurarsınız geri kalanını HDD'ye 8 GB RAM artık yetersiz kalmaya başladı. Onu yükseltmenizi öneririm. Eğer laptop ise Visual Studio çok yer kullanıyor daha fazla depolamalı bir SSD almanızı öneririm.

1TB HDD var. RAM'in gerçekten sorun oluşturacağını düşünmüyorum. SSD yokken bile Visual Studio sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı