5.000 TL'ye kadar monitör tavsiyesi

• Konuyu başlatan efegh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 179
Bütçe
5000

efegh

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 5 bin TL'ye kadar monitör almayı düşünüyorum. MediaMarkt, Vatan, Teknosa gibi yerlerden almak istiyorum ghosting vs. gibi problemler yaşatmayacak 165Hz 1ms monitör arıyorum.

Oralardan almanı önermem. Hepsiburada'dan Lenovo R25'i 30 alabilirsin. Şu an kullanıyorum ve 5000 TL'ye alınabilecke en iyi monitör. Ama illa mağazadan alacağım dersen İtopya'ya gidip gigabytge G24F2 alabilirsin test ettirip.

Oralardan almanı önermem. Hepsiburada'dan Lenovo R25'i 30 alabilirsin. Şu an kullanıyorum ve 5000 TL'ye alınabilecke en iyi monitör. Ama illa mağazadan alacağım dersen İtopya'ya gidip gigabytge G24F2 alabilirsin test ettirip.

Şu an yakınımdaki bu saydığım mağazalardan almak zorundayım. İnternetten sipariş vermemi istemiyor bizimkiler :D

Ne gibi kardeşim?
Mağazadan aldığın zaman oldu ki beğenmedin iade işlemleri için seni yorarlar. Hepsiburada'dan alırsan R25I30 modelini hiçbir gerekçe olmadan istersen beğenmedim diyerek 14 günlük iade hakkın var ayrıca mağazalar kazık illa oradan alacağım dersen alabileceğinin altı bir model alırsın durduk yere kötüsünü seçmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı