5.000 TL'ye kadar şehir içi kullanılabilecek bisiklet önerisi

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam dostlar, bisikletimi çaldırdığım için yeni bisiklet almam gerekiyor fakat ne alacağımı hiç bilmiyorum. Benden çok kardeşim kullandığı için ona alıyorum. 3000-5000₺ arası şehir içi kullanıma uygun bisiklet önerebilir misiniz? 2. el önerilere de açığım. Önceki bisikletim 26 jant olduğu için bunun da 26 jant olmasını tercih ederim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dış lastikler ne oluyor? Bu konularda bilgisizim cok soru soruyorum kusura bakmayın. Aslında dağ bisikleti fena olmuyor biliyorum çünkü sürekli kaldırımdan yola inip çıkıyordum. Bunu şehir bisikletiyle yapabileceğimi sanmıyorum.

Sehır ıcın dıs lastıklerden takmıstım sorun cıkarmamıstı.

Dış lastikler ne oluyor? Bu konularda bilgisizim cok soru soruyorum kusura bakmayın. Aslında dağ bisikleti fena olmuyor biliyorum çünkü sürekli kaldırımdan yola inip çıkıyordum. Bunu şehir bisikletiyle yapabileceğimi sanmıyorum.

Estagfırullah hocam sorun tabıkı bısıktlerde ıc ve dıs lastık vardır dıs lastık genellıkle nerede surucegınıze gore degısır asfalt cakıl dag yolus sehır ıcı gıbı ama ıc lastıgınızlede uyumlu olması onemlı dag bısıkletıyle sehır ıcınde daha rahat edersın cunku suspansıyon vıtes atısı esneklıgı vs benım kullandıklarıma gore daha ıyı.

Yeni konular

Geri
Yukarı