5.000TL bilgisayar önerisi

Bütçe
5000
Bunu alın ama mesh panel değil işte.

Olabilir hocam ben Amazon' dan bakmıştım.
Şu konu da 310mm diyor. Mesh panel ne tam olarak ?

Farklı kasa olarak ne önerirsiniz? Tam olarak doğru bir kaynak da yok sanırım. Ekran kartının sahibine boyunu sorsam kasanın boyunu internetten öğrenebilir miyiz?
Sorun bi'.
Buna sığar.

Sorun bi'.
Buna sığar.
Kartın sahibi
Genişlik 274 mm
Uzunluk 120 mm olduğunu söyledi. Bu kasa için uygun mudur?
Kartın sahibi
Genişlik 274 mm
Uzunluk 120 mm olduğunu söyledi. Bu kasa için uygun mudur?
Bilgiyi versustan almış
@DarkReader hocam sizin amazondan baktığınız model x olmayan model benim alacağım kart x model.
Sapphire R9 290X TRI-X O.C. 11226-16-20G 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu sitede derinlik 305mm yükseklik 113mm genişlik 38mm yazıyor. Her linkte farklı bir uzunluğa sahip satıcıya göre değişiyor heralde :D Güvenilir bilgisi olan veya kullanan birisi yardımcı olabilir mi ? @DarkReader @NipponChemiConKYCap

Son düzenleme:
Güç kaynağı fazlasıyla yeter, ekran kartı takmaya engel bir durum yok. Elinizdeki SSD kaç GB? Yine de depolama için SSD gerecektir.
Monitör olarak bunu alabilirsiniz:

Hocam adam oyun oynayacağım diyor gidip 21.5 inç 5ms monitör öneriyorsunuz yani biraz saçma değil mi bütçeden dolayı bunu önerdim demeyin bu fiyat bandında daha iyisi bulunabilir 144Hz olmasa bile.

Hocam adam oyun oynayacağım diyor gidip 5ms monitör öneriyorsunuz yani biraz saçma değil mi bütçeden dolayı bunu önerdim demeyin bu fiyat bandında daha iyisi bulunabilir 144Hz olmasa bile.

5 ms olabilir. İnsan gözü 1 ms ile 5 ms arasındaki farkı ayırt edemiyor. Ama ghosting olursa o başka.

Geri
Yukarı