5.000TL bilgisayar önerisi

Bütçe
5000
Hocam adam oyun oynayacağım diyor gidip 21.5 inç 5ms monitör öneriyorsunuz yani biraz saçma değil mi bütçeden dolayı bunu önerdim demeyin bu fiyat bandında daha iyisi bulunabilir 144Hz olmasa bile.

Monitör için şimdilik geçici arkadaşımın eski monitörünü kullanacağım. Sonrası için MSI Optix G241 önermişlerdi onu alacağım sanırım.
Ekran kartı uygun olur mu sorunu hakkında bilgisi olan var mı acaba :(

Monitör için şimdilik geçici arkadaşımın eski monitörünü kullanacağım. Sonrası için MSI Optix G241 önermişlerdi onu alacağım sanırım.
Ekran kartı uygun olur mu sorunu hakkında bilgisi olan var mı acaba :(

Dediğiniz monitörün şu anlık fiyatı 1900TL civarı fakat indirimlerde 1200-1300TL civarına düştü geçenlerde yine düşerse direk almanızı öneririm.

Dediğiniz monitörün şu anlık fiyatı 1900TL civarı fakat indirimlerde 1200-1300TL civarına düştü geçenlerde yine düşerse direk almanızı öneririm.
1400 TL civarındaydı bir kaç gün önce yine artmış. Monitör alabileceğim zaman tekrar konu oluştururum fakat şuan kart-kasa sorunu var onu nasıl çözebilirim ?
Hocam uygun o zaman.
Sapphire' in kendi sitesinden bakmak en doğrusu olacaktır.
Hocam benim anlamadığım niye RX 580, GTX 1060 falan varken R9 290X alıyorsunuz?
İkinci elden alacağım temiz r9 290x buldum. Bu konuda furmark testleri de mevcut ve fiyatı 2700TL. Bu fiyata bundan daha güçlü bir kart alabileceğimi düşünemiyorum.

Son düzenleme:
Hocam R9 290X ile uğraşmaya değmez hocam.

Hocam R9 290X ile uğraşmaya değmez hocam.
Ankara içindeyim ve furmark testleri aşırı sağlam gözüküyor bi göz atın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ankara içindeyim ve furmark testleri aşırı sağlam gözüküyor bi göz atın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam biliyorum da çok yakıyor. RX 570-RX 580 arasında performans veriyor.
Ama siz bilirsiniz almak istiyorsanız alın.

RX570 den daha iyi RX580 den bir tık geride kalıyor fakat fiyat açısından beni büyük bir yükten kurtarıyor gördüğüm kadarıyla test sonuçları da çok sağlam. Çok yakıyor evet ama sonuçta araba değil bunlar birisi hesap yapmıştı en yoğun kullanımda günde 1.5tl yakar diye. Temiz kart bulmak çok zor bu dönemde ben de kaçırmak istemiyorum.

Bir de onların etherum mining tehlikelerinden dolayı pek bulaşmak istemiyorum bir kart daha alacak bütçem yok ne yazık ki

Son düzenleme:
RX570 den daha iyi RX580 den bir tık geride kalıyor fakat fiyat açısından beni büyük bir yükten kurtarıyor gördüğüm kadarıyla test sonuçları da çok sağlam. Çok yakıyor evet ama sonuçta araba değil bunlar birisi hesap yapmıştı en yoğun kullanımda günde 1.5tl yakar diye. Temiz kart bulmak çok zor bu dönemde ben de kaçırmak istemiyorum.

Bir de onların etherum mining tehlikelerinden dolayı pek bulaşmak istemiyorum bir kart daha alacak bütçem yok ne yazık ki
GTX 1060 var hocam?

Geri
Yukarı