5-6 bin TL IPS ve 27 inç monitör tavsiyesi

Bütçe
5000-6000

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Alacağım monitörü ana monitör olarak kullanacağım. IPS panel ve 27" olmasını kesinlikle istiyorum. Arıza yaratmayacak, senelerce kullanabileceğim bir monitöre ihtiyacım var. Bütçem 5000TL fakat, "bunu al bu çok daha iyi" derseniz 6000 TL'ye kadar esnetebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağım monitörü ana monitör olarak kullanacağım. IPS panel ve 27" olmasını kesinlikle istiyorum. Arıza yaratmayacak, senelerce kullanabileceğim bir monitöre ihtiyacım var. Bütçem 5000TL fakat, "bunu al bu çok daha iyi" derseniz 6000 TL'ye kadar esnetebilirim.
Üzgünüm bu fiyata öyle bir monitör yok.

Üstteki G2722HS'de değerlendirilebilir.

Üstteki G2722HS'de değerlendirilebilir.

@demircay bütçe çıkar mı bilmiyorum sanırım son olarak 6K dediniz ama eğer çıkarırsanız AOC daha iyi bir seçenek olacaktır. Pivot özelliği de var.

Önerilenler arasında 27 inç zorunluysa sırasıyla şöyle gider; aoc>msı>dell. Üçü de iyi modellerdir. Kullanıcıyı üzecek bir kronik sorunu yoktur.

27 inç zorunlu değilse HP başımız tacıdır. 👍
1080p 27" olanlarda yakından bakıldığında pixellerin belli olduğunu öğrendim. Bu yüzden 24" almaya karar verdim. Alabileceğim monitörlerin sırasıyla iyiden kötüye linkini bırakabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı