5.90 TL 3 Aylık Xbox Game Pass Ultimate

Haber sitelerinde ve birçok yerde yazanlara göre sadece Türkiye'de bu kampanya yapılmamış gerisini size bırakıyorum. Ülkecek Allah'a emanet gidiyoruz. Tabi Microsoft'ta da sıkıntı var. Neyse, kampanya falan yok açıkçası. VPN ile alınan bir şeyden de ne gelir bilemem.
Bizden daha kötü durumlardaki ülkelere de bu indirimi yapmışlar. Bunun altında başka bir şey var da hiçbir zaman bilemeyeceğiz galiba.

Bizden daha kötü durumlardaki ülkelere de bu indirimi yapmışlar. Bunun altında başka bir şey var da hiçbir zaman bilemeyeceğiz galiba.

Benim görüşüm Türkiye'de çoğu kişinin birden fazla hesap açıp 5.90 TL'den satın alım sonrası indirim bitince yüksek fiyattan hesapları satması.

VPN kullanılarak kart eklemenin sonrasına kadar geliniyor. Ben, ön ödemeli kart kullandığım için çalışmadı. Eğer normal bir banka kartınız varsa devam edin derim.

VPN kullanılarak kart eklemenin sonrasına kadar geliniyor. Ben, ön ödemeli kart kullandığım için çalışmadı. Eğer normal bir banka kartınız varsa devam edin derim.

Ben de ön ödemeli kartla denedim bir sıkıntı olmasın diye. Neyse artık yapacak pek bir şey yok 45 TL'den devam. Hala fiyatına göre iyi bir kampanya.

Geri
Yukarı