5 cihaz için 400 GB Superbox yeter mi?

focusblack01

Attopat
Daha fazla  
Yeni eve taşindik lakin maalesef altyapımız yok internet konusunda Superbox 400 GB olanı güzel çekiyormuş galiba limitsiz olandan daha iyi çekiyormuş.

Evde 1 bilgisayardan oyun oynayacağım 3 telefona baglı olacak 1 televizyona baglı olacak.

Yeni eve taşindik lakin maalesef altyapımız yok internet konusunda Superbox 400 GB olanı güzel çekiyormuş galiba limitsiz olandan daha iyi çekiyormuş.

Evde 1 bilgisayardan oyun oynayacağım 3 telefona baglı olacak 1 televizyona baglı olacak.

Ben aylık 200 GB'yi geçmiyorum hocam 2 PC 5 telefon 2 TV'ye bağlı sizde 300 olsa yeter. Ama yine 400 GB olan alın garanti olsun.

Yetmez, kotasız Türk Telekom Magnet kullanıyordum. Aylık harcadığım veri 2-3 TB civarına ulaşıyordu.

Hocam ben 12 ayda 3 TB'yi geçmiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-11-19-22-48-286_com.android.chrome.png
    Screenshot_2024-05-11-19-22-48-286_com.android.chrome.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 15
Ben aylık 200 GB'yi geçmiyorum hocam 2 PC 5 telefon 2 TV'ye bağlı sizde 300 olsa yeter. Ama yine 400 GB olan alın garanti olsun.

Garip, ben niye çok kullanıyordum ki? Fazla yaptığım bir şey de yoktu aslında.

Yetmez, kotasız Türk Telekom magnet kullanıyordum. Aylık harcadığım veri 2-3 TB civarına ulaşıyordu.

Yayınmı aciyorsun her gün? Magnetin çekimi nasıl oyun oynatıyor mu?

Hocam nasıl ya 2 bilgisayardan oyun oynaniyor mu? 5 telefon 2 televizyon nasıl 200 GB yetiyor?

Hocam nasıl ya 2 bilgisayardan oyun oynaniyor mu 5 telrfon 2 televizyon nasıl 200 GB yetiyorr.

LoL, Battlefield 1, CS 2 falan oynuyordum. Yayın açmıyordum. Gündelik kullanım, arada sırada indirme, YouTube videoları, Spotify, Discord falan hep açık alıyordu.

Hocam nasıl ya 2 bilgisayardan oyun oynaniyor mu? 5 telefon 2 televizyon nasıl 200 GB yetiyor?

Hocam telefonlar genel olarak günde 4 saat Instagram 2 saat PUBG falan bir de WhatsApp var. TV'ler günde Max 1 saat YouTube izleniyor toplam 2 saat. Bilgisayarlarda günde 12 saat Valorant ve CS2 karışık takılıyorum.

Bulunduğunuz bölgeye göre değişir. İçerisindeki hatla çalışıyor zaten.
Sizin bölgeniz nasıl bu degerler baya baya farklı degerler 2 3 tb diyorsunuz biz önceki internette aylık zor 400gb kullaniyorduk geçmiyordu yanii 400 ü

Hocam telefonlar genel olarak günde 4 saat Instagram 2 saat PUBG falan bir de WhatsApp var. TV'ler günde Max 1 saat YouTube izleniyor toplam 2 saat. Bilgisayarlarda günde 12 saat Valorant ve CS2 karışık takılıyorum.
İmkanı yok dostum çok internet kullanimi var ve 200 gb geçmiyor 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı