5 Ekim'den sonra Windows 11'e gelecek önemli güncelleştirmeler

İşlemcileri desteklemeyen kulübü üyeleri olarak güncellemeleri Microsoft update catalog'tan manuel indirmemiz gerekecek. Malum desteklenmeyen işlemcilere güncelleme garantisi yok.

İleride her işlemciye W10 gibi uyumluluk gelecektir. İlk duyurulduğunda olan sertlikle şimdikinin alakası yok. Tamamen göz boyama gibi bir şey. Zaten adamlar kendi ağzıyla söyledi en iyi oyun işletim sistemi diye.

Hataların giderilmesi için gelecek olan güncellemeleri kastediyor olmalı.

Hocam 22H1 gelecek diye duydum ben. Android uygulamaları falan gelecekmiş. Windows 11'in ilk önemli güncellemesi.

İşlemcileri desteklemeyen kulübü üyeleri olarak güncellemeleri Microsoft Update Catalog'tan manuel indirmemiz gerekecek. Malum desteklenmeyen işlemcilere güncelleme garantisi yok.

Benim sözde işlemcim desteklemiyordu. TPM ve Secure Boot'um var. Güncelleme kendi geldi ve şaşırdım. Sonra güncelleme (bildiğimiz Update işte) inmedi ve ISO indirdim. ISO'da sözleşme de göstermedi ve şu an tüm güncellemeleri alıyorum Insider programından da çıktım.

Hocam 22H1 gelecek diye duydum ben. Android uygulamaları falan gelecekmiş. Windows 11'in ilk önemli güncellemesi.

Benim sözde işlemcim desteklemiyordu. TPM ve Secure Boot'um var. Güncelleme kendi geldi ve şaşırdım. Sonra güncelleme (bildiğimiz Update işte) inmedi ve ISO indirdim. ISO'da sözleşme de göstermedi ve şu an tüm güncellemeleri alıyorum Insider programından da çıktım.
Evet ISO ile kurulumda bir kısıtlama yok. Uyarıyı onaylayıp kurabiliyoruz. Bende de sorun çıkmadı ve Windows 11 içinde bana da güncelleme geldi. Insider zaten aktif değil.

Windows 10 için yılda 2 kez büyük güncelleme geliyordu. Windows 11'de artık yılda 1 büyük güncelleme gelecek.

Bu büyük güncelleme ilkbaharda gelirse 22H1 olur, sonbaharda gelirse 22H2 olur. O konuda bilgim yok.

Büyük güncellemede gelecek özellikler/yenilikler/değişikler şu anda Dev Channel'a yavaş yavaş ekleniyor ve test ediliyor.

Evet ISO ile kurulumda bir kısıtlama yok. Uyarıyı onaylayıp kurabiliyoruz. Bende de sorun çıkmadı ve Windows 11 içinde bana da güncelleme geldi. Insider zaten aktif değil.
işte bende uyarı vermedi (update den kurdum isoyla değil). isoda uyarı almadım. update den release preview ile kurdum. ve şuan çatır çutur kullanıyorum. Microsoft destek ekibi de tpm 2.0 olan her pc geçebilecek dedi. (üstteki yorumuumda isoyla kurdum yazmışım özür diliyorum.)

işte bende uyarı vermedi (update den kurdum isoyla değil). isoda uyarı almadım. update den release preview ile kurdum. ve şuan çatır çutur kullanıyorum. Microsoft destek ekibi de tpm 2.0 olan her pc geçebilecek dedi. (üstteki yorumuumda isoyla kurdum yazmışım özür diliyorum.)
Ben Update ile kurunca donma sorunu yaşadım. Sadece fare oynuyordu, işlem yapamıyordum. ISO ile kurdum, sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı