5 kg gainer önerisi

noixes

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydır spor yapıyorum. Kilo eksiğim var ve bu yüzden gainer almak istiyorum. Şu an 58 kiloyum. Tavsiye ettiğiniz gainer var mı? 5 Kg'lik düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 aydır spor yapıyorum. Kilo eksiğim var ve bu yüzden gainer almak istiyorum. Şu an 58 kiloyum. Tavsiye ettiğiniz gainer var mı? 5 Kg'lik düşünüyorum.

Paran mı az? Nutrade al.
Sağlıklı bir şey mi? arıyorsun Nutrade al.
Paran fazla mı? Nutrade al.
Tada önem mi veriyorsun? Nutrade alma.
Yüksek kalori mi arıyorsun? Nutrade al.
En iyi karb kaynağı mı arıyorsun? Nutrade al.

Bigjoy Sports Bigjoy Big Mass Gh Factors 5000 gr Ãilek Aromalı Fiyatı, Yorumları - Trendyol Türkiye'nin en kaliteli Gainer'ı.

Bana kalırsa bunu al 2-2.5 ölçek at gainer ile aynı fiyata daha fazla kalori 0 şeker Kingsize Nutrition Rice Pudding 1500 Gr - Kilo
Pudding tüket geç.

Türkiye'nin en kaliteli Gainer'ı.
Size göre sanırım türkiyenin en iyisi. Yüzde 100 malto içeren bir gainerin tr nin en kalitelisi olması imkansız. Maltonun vücutta etkisi şekerdan farksız..
Vitargo ve yulaf unu karışımı gibi kaliteli karb kaynaklarından oluşan, kan şekerini zıplatmayan ve gayet güzel sindirimi bulunan nutrade türkiyenin en iyisi denilebilir.

Size göre sanırım Türkiye'nin en iyisi. Yüzde 100 malto içeren bir gainerin TR'nin en kalitelisi olması imkansız. Maltonun vücutta etkisi şekerdan farksız.
Vitargo ve yulafunu karışımı gibi kaliteli karb kaynaklarından oluşan, kan şekerini zıplatmayan ve gayet güzel sindirimi bulunan nutrade Türkiye'nin en iyisi denilebilir.

Hocam yeni bir marka sanırım veya yeni duydum ama çoğu yorumu ya çok iyi ya da çok kötü yani ben açıkçası almazdım zaten kendileri üretmiyormuş yurt dışından ürettip ambalajlıyorlarmış ne kadar güvenebiliriz.

Hocam yeni bir marka sanırım veya yeni duydum ama çoğu yorumu ya çok iyi ya da çok kötü yani ben açıkçası almazdım zaten kendileri üretmiyormuş yurt dışından ürettip ambalajlıyorlarmış ne kadar güvenebiliriz.

Yeni marka değil hocam. Ürünlerinin hammaddelerini volac gibi büyük firmalardan alıyorlar. Firmanın kötü yorumu pek yok, nerede gördünüz bilmioyrum ama gördüyseniz de aromaya yulaf ununun acılık vermesi sebebiyle kötü yorum yapılmıştır.
Firma Türkiye'nin en eski firmalarından ve gerekli bilgileri firmaya mail atarakda alabilirsiniz.
Forumda da öneren birçok arkadaş var. Daha önceden de forumda tartışması dönüp, nutradein en kaliteli gainerlardan olduğunu görmüştük.

Geri
Yukarı