5 TL'ye alınan macunu GTX 1650'ye sürmek sorun olur mu?

Hocam ona benzer bir macun aldım 1.5sene önce sürekli elime parçalar geçtiği için sıcaklık testlerinde kasa aşırı kötü değilse iyi değerler veriyor fakat yine de kaliteli macun sürmen daha iyi olur.

Hocam ekran kartına sürülecek diyorsunuz Thermal Grizzly bir marka macun sürün.

Ona bakarsan neyi sürersen olur iyiliği için söylüyorum isterse sürsün kendisi bilir kanka bana ne.

Ya bozulur bozulmaz gözünden bakmış adam macun neden bozsun. Adam kullanmış memnun kalmış. Yeni bir macun alacak olsaydı öneri konusu açardı zaten. Eğer aşırı büyük bir ısınma yoksa hiç yoktan iyidir.

“Sorun olur mu?” demiş, ve evet sorun olur. Ona bakılırsa termal macun yerine diş macunuda sürebiliriz o zaman?

Ekran kartı bozulur mu sizce? İyi soğutmaması bir sorun değil sonuç olarak belli bir miktar olsa da ısınmasına engel oluyor bu olumlu bir şeydir. Adam sorun olur mu demiş burada kastettiği bu anlama gelir.

Ya bozulur bozulmaz gözünden bakmış adam macun neden bozsun. Adam kullanmış memnun kalmış. Yeni bir macun alacak olsaydı öneri konusu açardı zaten. Eğer aşırı büyük bir ısınma yoksa hiç yoktan iyidir.

Ekran kartı bozulur mu sizce?

Ekran kartının bozulmasıyla ne alakası var anlamadım? Eğer bu macunu sürerse kart kötü performans verecektir.

Aslında gerçeği söyleyeyim.Alacağın farka ekran kartı yanmaz biraz sıcak çalışır ama yanmaz. Buradaki olay ama macunun kayıp kaymaması die üzerine süreceksiniz çoğu macun die üzerinde kayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı