50.000 tablet önerisi

GSFBJK

Centipat
Yer
İzmir/Konak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
iPhone 13 pro,airpods pro 3. Nesil,iPad pro m4
PC: MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR Core I9-13900H, 32GB RAM, RTX4060 GDDR6 8GB, 1TB SSD, Windows 11
Meslek
Mimar
Merhaba. Tabletlerden pek anlamıyorum 50k bandında bir tablet önerisi yapabilir misiniz iOS önceliğim ekosistem kurmak istiyorum.

Merhaba. Tabletlerden pek anlamıyorum 50k bandında bir tablet önerisi yapabilir misiniz iOS önceliğim ekosistem kurmak istiyorum.

Hocam o fiyata gidin hazır sistem+monitor+klavye+mouse+kulaklık+masa+oyuncu koltuğu alabilirsiniz oyun oynamak için alıyorsanız almayın kesinlikle veya PS5 +4K TV +PS Plus+oyun kütüphanesi veya Xbox 50 bin TL'ye tablet almak çok çok saçma olur kazıklanırsınız yapmayın etmeyin.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama tablet şart mı? O fiyata güzel bir sistem toplanırda.

Haklısınız belki uzanıp oyun oynamak YouTube video film falan izlemek istiyordur hazır sistem istemiyordur uzanarak oynamayı daha çok seviyordur o zamanda gider PS 5 veya Series X alırsınız.

Haklısınız belki uzanıp oyun oynamak YouTube video film falan izlemek istiyordur hazır sistem istemiyordur uzanarak oynamayı daha çok seviyordur o zamanda gider PS 5 veya Series X alırsınız.

Zaten Series X ve PS5'te YouTube Netflix ve tarayıcıda var.

Hocam o fiyata gidin hazır sistem+monitor+klavye+mouse+kulaklık+masa+oyuncu koltuğu alabilirsiniz oyun oynamak için alıyorsanız almayın kesinlikle veya PS5 +4K TV +PS Plus+oyun kütüphanesi veya Xbox 50 bin TL'ye tablet almak çok çok saçma olur kazıklanırsınız yapmayın etmeyin.

Hocam PC var MSI katana değiştirmeyi düşünmüyorum.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama tablet şart mı? O fiyata güzel bir sistem toplanırda.

Hocam telefonum var bilgisayarım var bir tek tabletim yok.

Şu an şu PC'yi kullanıyorum MSI katana 17 B13VFK-1018TR Core i9-13900h, 32 GB RAM, RTX4060 GDDR6 8 GB, 1TB SSD, Windows 11 nasıl.

PS5 almayı düşündüm oda var.

Tableti çizim yapmak için istiyorum mimar olduğum için lazım oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı