50 FPS akıcı olur mu?

revajr

Centipat
Arkadaşlar ben bilgisayarlardan fazla anlamıyorum, PS mi sattım PC alacağım. 2K monitör ve RX 5700 XT ile multiplayer oyunlarda grafik takıntım yok ama Single Player'da en yüksek grafiklerde oynamak istiyorum, bazı oyunlar RDR2 ve AC gibi 50 FPS civarında dolaşıyor bazen anlık 50'nin altına da düşüyor, akıcı olur mu bir kasma hisseder miyim?

Arkadaşlar ben bilgisayarlardan fazla anlamıyorum, PS mi sattım PC alacağım. 2K monitör ve RX 5700 XT ile multiplayer oyunlarda grafik takıntım yok ama Single Player'da en yüksek grafiklerde oynamak istiyorum, bazı oyunlar RDR2 ve AC gibi 50 FPS civarında dolaşıyor bazen anlık 50'nin altına da düşüyor, akıcı olur mu bir kasma hisseder miyim?

Hayır kasmalar 30 FPS'nin altında kendini hissettirir.

Monitörün 60Hz ise 50-40 civarı hissetmezsin. Ama 144 ise 100'ün altına indiği an can sıkıyor. Bizzat yaşıyorum. Hikayeli oyunlarda pek etkilemez zaten 144'ü hiçbir zaman alamıyorsun.

Offline oyunda evet ama Online oyunda yetersiz diye düşünüyorum. Offline oyunlar için akıcılık sınırı 30FPS bence 30FPS ve üstünde rahat oynanıyor.

Min24 FPS. 24'ün altına düştüğü an rahatsızlık verir. PS gibi oyun konsollarında zaten 30 FPS alırsın ki bu 50 FPS'nin bayağı altında olduğu halde rahatsız etmemişse 50 FPS hiç rahatsız etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı