50 Mbps internet kendiliğinden 75 Mbps oldu

tunahancan72

Hectopat
Daha fazla  
Normalde 50 Mbps paket kullanıyoruz. Taahhüdünü daha yeni yenilettirdik. 1 ay olmadı 3-4 gündür evde değiliz ve internet kapalıydı bir geldiğimizde kendiliğinden 75 Mbps'e çıkmıştı hiçbir şey yapmamamıza rağmen. Herhangi bir mesaj da yoktu. Bunun ücreti faturaya yansır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde 50 Mbps paket kullanıyoruz. Taahhüdünü daha yeni yenilettirdik. 1 ay olmadı 3-4 gündür evde değiliz ve internet kapalıydı bir geldiğimizde kendiliğinden 75 Mbps'e çıkmıştı hiçbir şey yapmamamıza rağmen. Herhangi bir mesaj da yoktu. Bunun ücreti faturaya yansır mı?
Bazen internet firmaları kullanıcılarını mutlu etmek için böyle güzellikler yapıyorlar. Faturaya yansımaz.

Geçenlerde bir forum görmüştüm bir arkadaş buna benzer bir şey sormuştu sanırım hatırlamıyorum. Ama internet hızları yükselecek falan diyorlardı sanırım öyle ondan dolayı olabilir onun dışında sizin bilginiz izniniz olmadan paketi vesaire yükseltemezler fiyatı etkileyeceğinden. Bizim başımıza gelmişti haberimiz olmadan yükseltilmiş paket bayağı bir sorun çıkmıştı çalışanlarla 😉😂

Ben de 100 kullanıyorum ama testlerde 120 nin altında görmedim. Faturada bir değişiklik görmedim.

Hocam TT upload hızlarını arttırıyor o artarken bazı kullanıcılarda download da artıyor muhtemelen sizdeki o bazı kullanıcılarda 24>29 35>43 >50>75 75>88 Mbps oldu hızları.

Geri
Yukarı