500.000 TL Sıfır/2. el araç önerisi

Rs line’a gücüm yetmiyor hocam ama icon paket temizleri 490 dan bulabilirim gibi. Öyle hız tutkunu değilim ama otobanda da insan basmak istiyor tabi 😂

Geçmiş olsun şanssızlık olmuş. Hangi modeldi
Reno önyargılarınız yoksa 1.3 TCe Clio alın kafanız rahat etsin veya gidin bir Renault bayisine deneyin bir derim Clio'yu.

Bence o paralara 2. el B sınıfı araç alınmamalı ama maalesef durumlar böyle.

Arıza çıkartma riskini göze alırsanız 2018-2019 civarı J kasa 1.4T otomatik astra bulabilirsiniz, size sorun çıkartıp çıkartmaması tamamen şansınıza kalmış. 1.4T'ler çok güzel gidiyor fakat Edition paketi pek fazla önermem. 1.3tce Megane bulunabilir belki ama büyük ihtimal ile joy paket bulursunuz, o da size fazla boş gelebilir.

1.3tce Clio da güzeldir, hafif olduğu için rahat gidiyor, fakat malzeme kalitesi olarak Clio IV'den pek bir şey beklemeyin bence.

Bence o paralara 2. el B sınıfı araç alınmamalı ama maalesef durumlar böyle.

Arıza çıkartma riskini göze alırsanız 2018-2019 civarı J kasa 1.4T otomatik astra bulabilirsiniz, size sorun çıkartıp çıkartmaması tamamen şansınıza kalmış. 1.4T'ler çok güzel gidiyor fakat Edition paketi pek fazla önermem. 1.3tce Megane bulunabilir belki ama büyük ihtimal ile joy paket bulursunuz, o da size fazla boş gelebilir.

1.3tce Clio da güzeldir, hafif olduğu için rahat gidiyor, fakat malzeme kalitesi olarak Clio IV'den pek bir şey beklemeyin bence.
Aşırı haklısınız ama işte piyasanın durumu malum. 500 e C segment 100bin km’de 4-5 senelik araç mı yoksa b segment sıfır ya da 20-30 binde bir araç mı. Bunun üzerine kafa patlatıyorum sürekli

1.3 TCe Clio güzel araçtır. 2 kişi veya sığabilecek çekirdek bir aileyseniz yeterli olur. Performansı da muazzamdır. Yakıtı da benzinli araca göre gayet iyidir. Taliant, Sandero gibi araçlar alacağıma Clio alırım. Bu arada ilk kez Clio 4'de 1.3 TCe duydum.

Belki bulunursa Corolla olabilir. Performans olarak çok bir şey beklenmez ama üzmez de.

Merhaba ufak bi güncelleme yapalım. Piyasanın hantallığına rağmen sonunda kendi aracımı sattım. Sizin de tavsiyelerinizle araçları da daha iyi araştırdım. O yüzden bu sefer de size 3 lü bi versus sunmak istiyorum. Sırasıyla önceliklerimi hatırlatayim.
Hb/otomatik/benzin/güvenlik/donanım-konfor/performans/yakıt

1. 2020 Corsa 1.2 t 100 hp Elegance
20-30bin kmlerde

2. 2017-2018 Polo 1.0 tsi highline 95 hp
50 bin kmlerde

3. 2016-17 Astra hb 1.4 t dynamic 150 hp
70-90 bin kmlerde

500-510 civarına bu üç aracı da alabiliyorum. Sizce hangisi

Merhaba ufak bi güncelleme yapalım. Piyasanın hantallığına rağmen sonunda kendi aracımı sattım. Sizin de tavsiyelerinizle araçları da daha iyi araştırdım. O yüzden bu sefer de size 3 lü bi versus sunmak istiyorum. Sırasıyla önceliklerimi hatırlatayim.
Hb/otomatik/benzin/güvenlik/donanım-konfor/performans/yakıt

1. 2020 Corsa 1.2 t 100 hp Elegance
20-30bin kmlerde

2. 2017-2018 Polo 1.0 tsi highline 95 hp
50 bin kmlerde

3. 2016-17 Astra hb 1.4 t dynamic 150 hp
70-90 bin kmlerde

500-510 civarına bu üç aracı da alabiliyorum. Sizce hangisi
Mantık Corsa kalp Astra.

Geri
Yukarı