500-2000 TL arası kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

Bütçe
500-2000 TL

No Pain

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda kablolu kulaklığım bozuldu. Bende yeni bir tane kablolu almak ve kablolardan kurtulmak için Bluetooth kulaklık arayışına girdim. Acaba 500-2000 TL arası kulak üstü önerisiniz var mıdır? Kullanma amacı dışarıda müzik, film izleme, Discord'da arkadaşlarla sohbet ve oyunlarda ses kalitesinin orta seviye olması. Biliyorum istediklerim biraz fazla ama tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. Logitech G435 kulaklığı hakkında bir şeyler biliyorsanız tavsiyelerinizi alırım.

G435 gayet hafif ve güzel bir kulaklık. Forumda mikrofonundan şikayetçiydi insanlar ama iki arkadaşımda var gayet anlayabiliyoruz düzgün bir şekilde konuşmalarını. Barracuda X de alternatif olabilir sizin için.

G435 gayet hafif ve güzel bir kulaklık. Forumda mikrofonundan şikayetçiydi insanlar ama iki arkadaşımda var gayet anlayabiliyoruz düzgün bir şekilde konuşmalarını. Barracuda X de alternatif olabilir sizin için.

Peki hocam G435 ve Barracuda X kulaklıkları telefon ile eşleştirebilir miyim?

Tabii. İkisi de Wireless (USB dongle ile) ve Bluetooth'lu cihazlar. Barracuda X alırken 2022 modelini alın. 2021'de Bluetooth yok. Ürün kodunu öğrenin internetten, onu alın. Ben hatırlamıyorum şu an.

Geri
Yukarı