500-600 TL bandında Gaming kulaklık önerisi

Majima Goro

Centipat
Daha fazla  
Evet biliyorum bütçe çok az ama 500 TL üstünü aşmam biraz zor, öneriniz varsa bekliyorum. Belki bütçe bir tık artabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
80-90TL daha ekleyebilirsen Rampage RM-K3 CASHE alabilirsin.

Rampage markasını önermiyorum, F/P değil ve ürünler kalitesiz. Geneli logo basılıp satışa sunulan markasız çin ürünleri zaten.

Rampage markasını önermiyorum, F/P değil ve ürünler kalitesiz. Geneli logo basılıp satışa sunulan markasız çin ürünleri zaten.
Rampage Titan X kullanıyorum 1-2 yıldır bu yüzden dediğinize katılmıyorum. Gayet sorunsuz çalışıyor.

Rampage Titan X kullanıyorum 1-2 yıldır bu yüzden dediğinize katılmıyorum. Gayet sorunsuz çalışıyor.
Hocam bu diğer ürünlerin kaliteli olmadığını değiştirmez. Üstelik kaliteli ürünleri de F/P değil. Ve de attığım rehberi okuyun.

Pedlerinde bir süreden sonra aşınma vs. olur mu?
İzlediğim bir incelemede 2 yıl dayandığı söyleniyordu ve video ile kanıtları bulunuyordu. Sesi biraz tuhaf ve kalın gibi çıkarsa da ayar yaparak düzeltiliyor. Üstelik 3-4 yıl dayanması için güneş görmeyen ortamlarda kalması ve su içinde bulundurmamanız gerekiyor.

Üstelik 2 yıl dayandığı söylenen videoda kötü kullanılmış, siz temiz kullanırsanız sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı