500-600 TL civarında mouse pad önerisi

Bütçe
600
Küçük isterseniz klasse stoklara gelecek 7 gün içinde, onlara bakın derim 360 TL olacak.
Boyut olarak 40cm kadar olsun istiyorum. Küçükten kastınız nedir boyut olarak, firmaya göre küçüklük algısı değişiyor çünkü. Ayrıca, hangi mağaza da stoklara girecek ? 360 TL longteng için çok uygun değil mi ?
MPC 450 alınabilecek en iyi padlerden biridir. Alternatif olarak da Aqua Control 2'ye bakabilirsiniz. Premium mousepad kullanmamış kullanıcıların da yorumunu dikkate almayın... :(
MPC 450 ile G-SR arasında kaldım. G-SR hiçbir yerde bulunmuyor şuan. MPC 450 kullanan da pek insan yok. Siz kullandınız mı ?

Boyut olarak 40cm kadar olsun istiyorum. Küçükten kastınız nedir boyut olarak, firmaya göre küçüklük algısı değişiyor çünkü. Ayrıca, hangi mağaza da stoklara girecek? 360 TL longteng için çok uygun değil mi?

MPC 450 ile G-SR arasında kaldım. G-SR hiçbir yerde bulunmuyor şu an. MPC 450 kullanan da pek insan yok. Siz kullandınız mı?

Amazon, N11 ve Trendyol üzerinden satılacak ürünler şu an gümrükte hocam haftaya yüksek ihtimalle satışta olacaklar 350-370 civarı bir fiyat ile.

MPC 450 ile G-SR arasında kaldım. G-SR hiçbir yerde bulunmuyor şu an. MPC 450 kullanan da pek insan yok. Siz kullandınız mı?
G-SR bakıyorsanız Rouge modeline bakın sadece, çok daha iyi bir model SE'den ve ilk G-SR'dan. MPC 450 yapısı itibariyle stabil (nemden vs. etkilenmez) ve inanılmaz "smooth" bir pad. Ne aradığınızı spesifik olarak yazmadığınız için (hız, kontrol, düşük statik sürtünme vs.) ihtiyacınıza dair net bir şey söyleyemiyorum ama genel kalite ve stabilite olarak en iyi padler arasında bahsettiğim modeller.

Sert yüzey seviyorsanız Razer Sphex V3 var, yaklaşık 2 aydır kendim kullanıyorum ve memnunum, fakat sabit bir yüzeyde kullanacaksanız öneririm, yüzeye yapışan bir dokusu var ve dokuda kolay toz ve kir birikebilir gibi duruyor.

Amazon, N11 ve Trendyol üzerinden satılacak ürünler şu an gümrükte hocam haftaya yüksek ihtimalle satışta olacaklar 350-370 civarı bir fiyat ile.
Longteng mouse padlerden bahsediyoruz değil mi ? 😳
G-SR bakıyorsanız Rouge modeline bakın sadece, çok daha iyi bir model SE'den ve ilk G-SR'dan. MPC 450 yapısı itibariyle stabil (nemden vs. etkilenmez) ve inanılmaz "smooth" bir pad. Ne aradığınızı spesifik olarak yazmadığınız için (hız, kontrol, düşük statik sürtünme vs.) ihtiyacınıza dair net bir şey söyleyemiyorum ama genel kalite ve stabilite olarak en iyi padler arasında bahsettiğim modeller.
Ya benim arama sonuçlarım da problem var ya da yorgunluktan göremiyorum. Zowie Rouge mouse pad hakkında tek sonuç kendi sitesinde çıkıyor. O da kargosuyla, vergisiyle çok pahalıya geliyor. Türkiye'den bir arama sonucu çıkmadı.

Eskiden uyduruk bir mouse padim vardı. Sünger üstüne plastik yapıştırmışlardı. Eğer hissiyat olarak haşırt, haşırt o şekilde olacaksa hiç benlik değil. Mix & control tercihim. Son iki yıldır sürekli control kullandım. Valorant oynarken mikro hareketlerimde mouse, mouse pade yapışıyormuş gibi hissediyorum. Mix mouse pad kullanmayalı da uzun süre olduğu için hissiyatını unuttum.
Speed hiç kullanmadığım için nasıl hissiyatı olacağını bilmiyorum. Mouse pad hakkında da neredeyse hiçbir bilgi yok. Control vs MPC 450 mouse pad tarzında bir şey bulamadım.

Zowie GTF-X mouse pad buldum, şuan da satışta fakat aşırı fazla olumsuz yorum var. Olumsuz yorumların %90'ı da mouse padin masada düz durmamasıyla alakalı. O yüzden vazgeçtim.

Sert yüzey seviyorsanız Razer Sphex V3 var, yaklaşık 2 aydır kendim kullanıyorum ve memnunum, fakat sabit bir yüzeyde kullanacaksanız öneririm, yüzeye yapışan bir dokusu var ve dokuda kolay toz ve kir birikebilir gibi duruyor.
Üstü komple plastik sanırım bunun, bu tarz aramıyorum teşekkür ederim.

Ya benim arama sonuçlarım da problem var ya da yorgunluktan göremiyorum. Zowie Rouge mouse pad hakkında tek sonuç kendi sitesinde çıkıyor. O da kargosuyla, vergisiyle çok pahalıya geliyor. Türkiye'den bir arama sonucu çıkmadı.
Evet, Rouge daha yeni ve doğru dürüst stoğu yok. Türkiye'ye gelir mi, ne zaman gelir hiç bilemiyorum. Fikir olsun diye verdiğim bir örnekti daha çok.

Eskiden uyduruk bir mouse padim vardı. Sünger üstüne plastik yapıştırmışlardı. Eğer hissiyat olarak haşırt, haşırt o şekilde olacaksa hiç benlik değil.
Önerdiklerimin hiçbiri öyle değil, sıkıntı yok.

Mix & control tercihim. Son iki yıldır sürekli control kullandım. Valorant oynarken mikro hareketlerimde mouse, mouse pade yapışıyormuş gibi hissediyorum. Mix mouse pad kullanmayalı da uzun süre olduğu için hissiyatını unuttum.
Speed hiç kullanmadığım için nasıl hissiyatı olacağını bilmiyorum. Mouse pad hakkında da neredeyse hiçbir bilgi yok. Control vs MPC 450 mouse pad tarzında bir şey bulamadım.
Basit bir anlatımla: Aqua Control 2'ye kıyasla MPC 450'de mouse'u daha çabuk hareket ettirmeye başlarsınız ama daha zor durdurursunuz; AC2'de de tam tersi. Biraz daha yavaş hareket etmeye başlar ama daha rahat durur mouse. İkisi de esasen speed denilebilecek padler, sadece biri "biraz daha speed" :) Bu noktada tavsiyem daha ucuzunu alıp ona alışmanız. Zira objektif olarak daha iyi bir mousepad Artisan seviyesine çıkmıyorsanız yok denebilir. LGG Saturn, LGG Venus, Razer Strider gibi padlere de bakılabilir ama stok sorunu, fiyat, Türkiye stoğunun olmaması gibi birçok sorun var.

Zowie GTF-X mouse pad buldum, şuan da satışta fakat aşırı fazla olumsuz yorum var. Olumsuz yorumların %90'ı da mouse padin masada düz durmamasıyla alakalı. O yüzden vazgeçtim.
Evet. GTF-X de aslında güzel mousepad ama herkes düz durmadığından şikayetçi. Alınmaz.

Evet, Rouge daha yeni ve doğru dürüst stoku yok. Türkiye'ye gelir mi, ne zaman gelir hiç bilemiyorum. Fikir olsun diye verdiğim bir örnekti daha çok.

Önerdiklerimin hiçbiri öyle değil, sıkıntı yok.

Basit bir anlatımla: Aqua Control 2'ye kıyasla MPC 450'de fareyi daha çabuk hareket ettirmeye başlarsınız ama daha zor durdurursunuz; AC2'de de tam tersi. Biraz daha yavaş hareket etmeye başlar ama daha rahat durur mouse. İkisi de esasen Speed denilebilecek padler, sadece biri "biraz daha Speed" :) Bu noktada tavsiyem daha ucuzunu alıp ona alışmanız. Zira objektif olarak daha iyi bir mouse pad Artisan seviyesine çıkmıyorsanız yok denebilir. LGG Saturn, LGG Venus, Razer Strider gibi padlere de bakılabilir ama stok sorunu, fiyat, Türkiye stokunun olmaması gibi birçok sorun var.

Evet. GTF-X de aslında güzel mouse pad ama herkes düz durmadığından şikayetçi. Alınmaz.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Şöyle bir şey yapmaya karar verdim, Amazon üzerinden MPC 450 sipariş vereceğim. Fakat aklıma takılan bir şey var, daha önceden Amazon'dan alışveriş yapmadığım için bilmiyorum. 407 TL ücrete, ekstra olarak +177 TL kargo ücreti mi ekleyecekler?
Sepete ödeme kısmına gittiğim zaman herhangi bir ekstra ücret çıkmıyor. Kapıda kargo parası mı ödeyeceğim acaba?

1658976592421.png

Edit: Sipariş veremiyorum. Birkaç dakika içerisinde iptal ediliyor. İptal maili geliyor direkt birkaç dakika içerisinde. Bankamdan da ücret çekilmiyor. Anlamadım. :(

Son düzenleme:
Klasse tüm masue padler mi 360 TL olacak?

Hayir yeni gelecek olan versiyon.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Şöyle bir şey yapmaya karar verdim, Amazon üzerinden MPC 450 sipariş vereceğim. Fakat aklıma takılan bir şey var, daha önceden Amazon'dan alışveriş yapmadığım için bilmiyorum. 407 TL ücrete, ekstra olarak +177 TL kargo ücreti mi ekleyecekler?
Sepete ödeme kısmına gittiğim zaman herhangi bir ekstra ücret çıkmıyor. Kapıda kargo parası mı ödeyeceğim acaba?

Eki Görüntüle 1466148

Edit: Sipariş veremiyorum. Birkaç dakika içerisinde iptal ediliyor. İptal maili geliyor direkt birkaç dakika içerisinde. Bankamdan da ücret çekilmiyor. Anlamadım. :(

Amazona ulaşabilirsiniz konu hakkında hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı