500-600TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
600
Uzun zamandır kullanıyorum, tam bir fiyat performans mekanik klavyesi:
Bütçenizi hafif aşıyor farkındayım, ama bence farka kesinlikle değer müthiş inanamazsınız ürüne.

Red Switch mekanik klavye sesi muazzam.

Sorunu çıkaran Warlock değil Gamepower. Bence o markaya yönelme.

Anladım o zaman başka red Switch kalmıyor galiba Blue almak zorundayım.

Red Switch.

Bu ürün nasıl arkadaşlar Gamepower Overlord yerine alınabilir mi?

Klavyede yay sesi var diyorlar çok rahatsız eder mi?

Uzun zamandır kullanıyorum, tam bir fiyat performans mekanik klavyesi:
Bütçenizi hafif aşıyor farkındayım, ama bence farka kesinlikle değer müthiş inanamazsınız ürüne.

Red Switch mekanik klavye sesi muazzam.

Bütçemi maalesef şu anlık o kadar arttıramam.

640 TL'ye bunu buldum eğer önerirseniz üstüne ekleyip alabilirim bunu Redragon K565R-1 Rudra RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

Klavyede yay sesi var diyorlar çok rahatsız eder mi?

Bütçemi maalesef şu anlık o kadar arttıramam.

640 TL'ye bunu buldum eğer önerirseniz üstüne ekleyip alabilirim bunu Redragon K565R-1 Rudra RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Anladım tamam, sizin attığınızda güzel duruyor tabi ama kullanan birine sormak lazım.

Gamepower gibi markaları almaktansa her türlü bu alınır; 38.0AU $ 63% OFF|Logitech K835 kablolu mekanik klavye esports oyun ofis yeşil kırmızı eksen kişilik anahtar kap bilgisayar dizüstü çevre birimleri| | - AliExpress

Işığı yok ona göre. Ama TTC Switch var. Chery MX seviyesindeymiş.

Kardeş neden dolandırıcı sitesinin linkini koyuyorsun orası AliExpress değil
Hayır hocam dolandırıcı değil. AliExpress'in kendisi. Güzel indirim var bu klavyede bende sipariş verdim.

Evet kafam karıştı biraz Gamepower Overlord'u öneren de var önermeyende ne yapacağımı bilemedim açıkçası.
Overlord tamamen şansa bağlı. Şansın varsa sorun çıkarmaz. Şansın yoksa 3 ayda elinde kalır. Çok fazla konusu var.

Son düzenleme:
Gamepower gibi markaları almaktansa her türlü bu alınır; 38.0AU $ 63% OFF|Logitech K835 kablolu mekanik klavye esports oyun ofis yeşil kırmızı eksen kişilik anahtar kap bilgisayar dizüstü çevre birimleri| | - AliExpress

Işığı yok ona göre. Ama ttc Switch var. Cherry MX seviyesindeymiş.

Hayır hocam dolandırıcı değil. AliExpress'in kendisi. Güzel indirim var bu klavyede bende sipariş verdim.

Overlord tamamen şansa bağlı. Şansın varsa sorun çıkarmaz. Şansın yoksa 3 ayda elinde kalır. Çok fazla konusu var.

Bu klavyeyi önerir misiniz peki? Fiyatı da uygunmuş ama geceleri klavye tuşlarını görmekte zorlanabilirim o biraz sıkıntı.

Bu gidişle Gamepower Overlord alacağım gibi red Switch güzel RGB'li klavye çıkmazsa.

Bu klavyeyi önerir misiniz peki? Fiyatı da uygunmuş ama geceleri klavye tuşlarını görmekte zorlanabilirim o biraz sıkıntı.
Hocam klavyeyi sipariş ettim ama elime ulaşmadı henüz daha 2 gün geçti. İncelemelere bakınca hep olumlu. Olumsuz tek özelliği ışıklandırma olmaması ama fiyat olarak da artısı burada işte. Videolardan izleyerek beğendim. Zaten Logitech kalitesi, üstüne TKL (en sevdiğim) Switch'i de TTC diye geçiyor Chery MX ve Outemu'nun arasındaymış o da iyi. Yani klavyenin bir sorunu gözükmüyor tek ışıklandırma problem. Ben tuşların yerini bildiğim için dert etmiyorum zaten halihazırda Logitech K380 kullanıyorum. Zorlanabilirsin görmekte ama abajur koyarsan masana çok rahatlarsın. Bu bütçede böyle bir klavye bulman imkansız.

Hocam klavyeyi sipariş ettim ama elime ulaşmadı henüz daha 2 gün geçti. İncelemelere bakınca hep olumlu. Olumsuz tek özelliği ışıklandırma olmaması ama fiyat olarak da artısı burada işte. Videolardan izleyerek beğendim. Zaten Logitech kalitesi, üstüne TKL (en sevdiğim) Switch'i de ttc diye geçiyor Cherry MX ve Outemu'nun arasındaymış o da iyi. Yani klavyenin bir sorunu gözükmüyor tek ışıklandırma problem. Ben tuşların yerini bildiğim için dert etmiyorum zaten halihazırda Logitech K380 kullanıyorum. Zorlanabilirsin görmekte ama abajur koyarsan masana çok rahatlarsın. Bu bütçede böyle bir klavye bulman imkansız.

Bu kadar övdüğünüze göre iyi bir klavye olmalı. Tuşların yerini bende ezberim aslında ama bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı