500-600TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
600
Bu kadar övdüğünüze göre iyi bir klavye olmalı. Tuşların yerini bende ezberim aslında ama bilemedim.
Hocam dediğim gibi bende incelemeler ile bilgilendim klavye hakkında. Yorumlarda çok olumlu. Deneyin olmadı iade de edersiniz ama memnun kalırsınız bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dediğim gibi bende incelemeler ile bilgilendim klavye hakkında. Yorumlarda çok olumlu. Deneyin olmadı iade de edersiniz ama memnun kalırsınız bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vergiler ile 630TL oluyor hocam alamıyorum şu an.

Şu anda elimde başka para kalmadı başka klavye bakacağım mecburen.

Başka öneriniz var mı 600TL aşağısı red Switch.

Hocam şimdi şöyle. Redragon'lar var onlar da 650 civarnıda. Yine Gamepower'a dönüyoruz ve hiç önermem. 30TL-50TL için Logitech, Redragon gibi markaları bırakıp Gamepower almak saçmalık olur.

Amazonda ki satılan klavyelere bakmanızı öneririm yurt dışından gelen.

Eğer ki Logitech'i alamasaydım bu klavyeyi alacaktım.
1680115982618.png

İncelemesi; İnceleme: Magic Refiner MK22 Red Switch

Hocam şimdi şöyle. Redragon'lar var onlar da 650 civarnıda. Yine Gamepower'a dönüyoruz ve hiç önermem. 30TL-50TL için Logitech, Redragon gibi markaları bırakıp Gamepower almak saçmalık olur.

Amazon'da ki satılan klavyelere bakmanızı öneririm yurt dışından gelen.

Eğer ki Logitech'i alamasaydım bu klavyeyi alacaktım.
Eki Görüntüle 1719645

İncelemesi; İnceleme: Magic Refiner MK22 Red Switch

Hocam şu an tam 656TL param var Logitech mi alayım sizin attığınız?

Tahmini teslimat 5 Mayıs diyor hocam 1 ay çok geç değil mi?

Normalde alacaktım hemen ama 5 Mayıs çok geç hocam sınava falan çalışmaya başlayacağım bir de o kadar süre bekleyebilir miyim bilmiyorum.
Yukarıda ki attığım da böyle gözüküyor. Amazon.
1680116951279.png

Redragon da alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı