500-700 TL arası blue switch klavye önerisi

Hocam haklısınız bütçesini artırıp daha iyi modellere ve markalara bakabilir. Ama söylediğiniz gibi 100 tl lik normal klavyeler ile kıyaslamak abartı dan başka birşey değil.
İnanın bana abartı değil kalitesiz switchlere sahip hotswap olmayan %60 kullanmak eziyet. Tercihe bağlı bu durum ama oyun dışında günlük hayatta sorun çıkarttı bana kimsenin böyle bir şey yaşamasını istemem. Bütçe artmıyorsa illa mekanik istiyorsanız ve indirim beklemeyecekseniz tek seçenek T60, indirim beklerseniz Ak680, bütçe artarsa Ak871/873 ve Rk61 öneririm.
İnanın bana abartı değil kalitesiz switchlere sahip hotswap olmayan %60 kullanmak eziyet. Tercihe bağlı bu durum ama oyun dışında günlük hayatta sorun çıkarttı bana kimsenin böyle bir şey yaşamasını istemem. Bütçe artmıyorsa illa mekanik istiyorsanız ve indirim beklemeyecekseniz tek seçenek T60, indirim beklerseniz Ak680, bütçe artarsa Ak871/873 ve Rk61 öneririm.
Ben de ilk aldığımda T60 güzel diyordum 5108B kullanınca öğrendim güzel olmadığını :D.

Haklısınız hocamda karşılaştırma çok adaletli değil gibi .
Kullandığım klavyelerimi yavaş yavaş yükseltmek yerine çağ atlattığım için pek adalet yok hocam o konuda kusura bakmayın :D. Yine de belirteyim T60'da Outume tarzı switch olduğu için Gamepower da alsam aynı kaliteyi hissederdi, Ak873/871 alsaydım biraz dah adaletli olurdu ama yine de fark çok fazla hissedilirdi.

Hocam arkadaş bütçesini belirtmiş . Siz gelip bütçesinin nerdeyse %30 üstü bir ürün öneriyorsunuz.
O halde bu bütçede gidip AK680 alması gerekir f/p üründür. Ben biraz geç kalmışım konuya fakat bilip bilmeden yorum yapmamalısın dostum. AK680 blue switch yok maalesef ya bütçesini yukarı çekicek ya da bu fiyatlara gidip kaliteli membrane alıcak.

600 tl lik klavye ile 1000+ lira klavye yi karşılaşırsanız evet kötü. Ama 6 aydır kullanan biri olarak da kesinlikle dediğiniz kadar kötü değil.
O halde dediğimi yapıp AK680 ile karşılaştırın hocam.

Hocam bana mı öyle geldi yoksa tümden sıkıntılı mı bilmiyorum ama Ak680'in Drinkey switchleri bana bayağı bir dandik geldi. Klavyede 2 hafta içinde 3 switch bozuldu. Ama hot swap olduğu ve kablosuz olduğu için mantıklı oluyor.
İşte burda şans meselesi devreye giriyor hocam kendim kullanıyorum 2 ayı geçti hiçbir sorun yok klavyemde.

O halde bu bütçede gidip AK680 alması gerekir f/p üründür. Ben biraz geç kalmışım konuya fakat bilip bilmeden yorum yapmamalısın dostum. AK680 blue switch yok maalesef ya bütçesini yukarı çekicek ya da bu fiyatlara gidip kaliteli membrane alıcak.
Hocam bilip bilmeden derken ?
Bir ürünün iyi olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz?
Konu sahibi kriterlerini söylemiş uygun modeli bende önermişim . Konu sahibinin daha fazla bütçesi olsa yazardı herhalde. Herkesin bütçesi beklentisi farklı olabilir. Kendi fikirlerinizi genel kanıymış gibi yazmak doğru değil.

Bütçenin az olduğunu biliyorum ancak elimden bu geliyor. %60 olsa da olur. Önerebilir misiniz?

Az daha ekleyin alın ben kullanıyorum memnunum

Hocam bilip bilmeden derken ?
Bir ürünün iyi olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz?
Konu sahibi kriterlerini söylemiş uygun modeli bende önermişim . Konu sahibinin daha fazla bütçesi olsa yazardı herhalde. Herkesin bütçesi beklentisi farklı olabilir. Kendi fikirlerinizi genel kanıymış gibi yazmak doğru değil.
Aynı bütçede AK680 alabilir. Bu kadar sorunlu bir klavye önermen normal değil ürünün yorumlarını okusan bile anlarsın.

Az daha ekleyin alın ben kullanıyorum memnunum
Alınmaz.

Aynı bütçede AK680 alabilir. Bu kadar sorunlu bir klavye önermen normal değil ürünün yorumlarını okusan bile anlarsın
Aynı bütçede daha iyi bir model varsa tabiki onu alsın . Yazan arkadaş bütçesini 200TL artırıp alsın dediği için konu bu kadar uzadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı