500 GB + 8GB SSD ne işe yarıyor?

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Sistem programlari icin, ayri olarak kullaniliyor. Sen kullanamiyorsun bunu. Ayrica 1840TL ve 1880TL disindaki Z510'larda ekran karti 64-bit, 1840 ve 1880TL sistemlerde 128-bit mevcut.

muhametsafak

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
İlerde ssd yukseltilebilir.

KS
MertDemir

MertDemir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Oğulcan senden gördüm zaten demin linkini atmışsın bir konudada. Şimdi sistem bize izin vermiyo kullanmaya öylemi ? Peki HDD katkı sağlıyormu ?

Berkay Gür

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Hiç te bile kandırmaca değil. Buna, SSHD denir. Harddiskin ayriyetten 8GB SSD'si var. Buna windows'un açılış dosyalarını atıyorsun ve bilgisayar hızlı bir şekilde açılıyor.

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
8GB SSD'ye biz karisamiyoruz, sistem kendisi entegre ediyor ve kendi dosyalari icin kullaniyor.

Samet Akman

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Edirne
Hiç te bile kandırmaca değil. Buna, SSHD denir. Harddiskin ayriyetten 8GB SSD'si var. Buna windows'un açılış dosyalarını atıyorsun ve bilgisayar hızlı bir şekilde açılıyor.
Faydasını gördüysen ne mutlu sana o zaman.

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
602
İşletim sistemi en çok kullanılan programları SSD'ye atıyor ve bazı işlemler SSD'den yürütülüyor. Birazda olsa hız kazanılıyor.

S

Semi

Ziyaretçi
Sadece laf olsun başka bir şey değil. SSD önemli diye böyle bir şey çıktı. Fakat bir şey ifade etmiyor. İşletim sistemi kurulmaz,oyun kurulmaz o yüzden aldanmayın.

Yukarı