Çözüldü 500 Mbps internette Steam indirmelerinin hızı düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
500 Mbps pakete sahibim aldığım ilk ay hariç hiçbir zaman Steam'den bir şey indiremedim. Bir kere saha ekibini çağırdım, aklımla dalga geçer gibi kendi sunucularından bir şeyler indirip manipüle edilmiş Speedtest ile sorununuz yok deyip gittler anlatıığım onca şeye rağmen. Ben bu sorunu nasıl çözebilirm? Yardımcı olur musunuz yoksa kafayı yiyeceğim. Sunucu değiştirmek, ağ ayarlarını sıfırlamak, Ethernet vs birçok yöntem denedim ama nafile.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    842,1 KB · Görüntüleme: 103
Çözüm
Konuya yazmayı unutmusum. Steam bu sorunu bana sadece God of War indirirken yasatiyor. Oynadigim pek oyun olmadigi icin pek farkli oyun da indirmeyi denemedim. İnternet saglayici ile alakali değildi sorun. Steam GoW indirtmiyormus bana hahahah. Ne kadar saçma bir durum olsa da sebebi buymuş.
VPN deneyebilir misin?
Sadece vpn ile çözüleceğini sanmıyorum çünkü çok fazla bu tarz şikayet okudum ancak deneyebirim yüklemem için vpn önerirseniz.

Diskiniz yazma hızını kaldıramıyor olabilir mi?
Sanmıyorum, 6gb yazma 3 küsür okumaya sahip. Ki zaten başlangıçta artarak devam ederken bir anda hız kesiliyor bır kısıtlamaya takılmış gibi.

Sadece VPN ile çözüleceğini sanmıyorum çünkü çok fazla bu tarz şikayet okudum ancak deneyebirim yüklemem için VPN önerirseniz.

Çözmen için değil zaten senin spesifik olarak Steam sunucularıyla olan bağlantında sıkıntı olup olmadığını test etmek için denemeni önerdim, touchvpn indirebilirsin forumdaki çoğu kullanıcı önermiş.

Windscribe touch VPN hotspod shiel kullan.
chrome eklentileri değil mi onlar? Steam için işe yarıyorlar mı?

Çözmen için değil zaten senin spesifik olarak Steam sunucularıyla olan bağlantında sıkıntı olup olmadığını test etmek için denemeni önerdim, touchvpn indirebilirsin forumdaki çoğu kullanıcı önermiş.
Baya kötü vpnmiş hocam. Steam'e bağlanmıyor bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı