Çözüldü 500 Mbps internette Steam indirmelerinin hızı düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
500 Mbps pakete sahibim aldığım ilk ay hariç hiçbir zaman Steam'den bir şey indiremedim. Bir kere saha ekibini çağırdım, aklımla dalga geçer gibi kendi sunucularından bir şeyler indirip manipüle edilmiş Speedtest ile sorununuz yok deyip gittler anlatıığım onca şeye rağmen. Ben bu sorunu nasıl çözebilirm? Yardımcı olur musunuz yoksa kafayı yiyeceğim. Sunucu değiştirmek, ağ ayarlarını sıfırlamak, Ethernet vs birçok yöntem denedim ama nafile.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    842,1 KB · Görüntüleme: 103
Çözüm
Konuya yazmayı unutmusum. Steam bu sorunu bana sadece God of War indirirken yasatiyor. Oynadigim pek oyun olmadigi icin pek farkli oyun da indirmeyi denemedim. İnternet saglayici ile alakali değildi sorun. Steam GoW indirtmiyormus bana hahahah. Ne kadar saçma bir durum olsa da sebebi buymuş.
Maalesef, denemediğim sunucu kalmadı neredeyse. Çin vs gibi yerler hariç her yeri denedim. Sunucu ile alakalı değilmiş benim sorunum. Yine de yanıtınız için teşekkürler:)

Garip sisteminizin özellikleri nedir acaba? Ben R5 3600 varkende aynı sorunu yaşıyordum işlemci kaynaklı yüksek hızlara çıkamıyordum işlemci değiştirincede sorunum aslında biraz düzeldi.

Arkadaşlar sorun yok. Diger her şey de tam olarak kullaniliyor hiz. Sadece GoW'da yasadigim bir sorunmuş. Steam indirtmemis. Yardim etme cabanizi anliyorum ancak hiçbir seyde şu an sorun yok. 500 Mbps'lik netimin 400-450sine kadar olan kismini indirirken kullanabiliyorum. Yine de teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı