500 TL fare önerisi

Ağır mouse sevdiğimden AOC'u kullanıyorum. Seviyorsan alabilirsin. Memnunum.

Ağır mouse sevdiğimden AOC'u kullanıyorum. Seviyorsan alabilirsin. Memnunum.

Hocam ben de mouse arıyorum benim de buna benzer bir konum vardı. Bu bütçeyle alınabilecek en iyi 3 mouse varsa 2'si M700bu ve AOC agm 700'dür.

AOC agm 700'ün üst kısmı biraz eli yoran cinsten fazlaca yüksek eli kavraması biraz ağrı yapabilir diye birkaç şey duydum internette onun dışında fareyi kaldırıp sağ sol yapmaya gerek duymadan kullanabiliyor musun olduğu yerde sağa sola süpürerek?
Bir de yazılımı nasıl veya mouse un zayıf yönleri sence nelerdir?

Hocam ben de mouse arıyorum benim de buna benzer bir konum vardı. Bu bütçeyle alınabilecek en iyi 3 mouse varsa 2'si M700bu ve AOC agm 700'dür.

AOC agm 700'ün üst kısmı biraz eli yoran cinsten fazlaca yüksek eli kavraması biraz ağrı yapabilir diye birkaç şey duydum internette onun dışında fareyi kaldırıp sağ sol yapmaya gerek duymadan kullanabiliyor musun olduğu yerde sağa sola süpürerek?
Bir de yazılımı nasıl veya mouse un zayıf yönleri sence nelerdir?

Elin küçük değilse kavraması ağrıtmıyor.
Genelde altındaki ağırlıkları çıkartıyorum kaldırmadan oynanıyor mousepaddan, yazılımı güzel sadece hassasiyet ayarı yaptim ben renk düz kırmızı.

SteelSeries Rival 3, Gamepower kyojin, MSI gg Clutch hepsini kullandım hepsinden memnundum ama kyojin in scrool tuşu arızalandı servise gitti geldi yine aynı diğerlerinde bir sıkıntı yaşamadım çok ama önerim Logitech G102 veya Rival 3 olurdu benim tutuşunada bağlı tabii ben pençe tutuşu kullanan birisiyim.

Ağır mouse seviyorsanız :AOC AGM700 Agon RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hafif mouse seviyorsanız: Delux M700bu -rgb- 67g Ultra Hafif Gaming Mouse - Pmw3389 Sensörlü - 16000dpı-paracord Kablo Uyumlu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Rival 3'ten uzak durun SteelSeries'in çok popüler ama uygun bütçeli olduğu sanılan sorunlu bir fareyi. Kronik LOD sorunlu

Bu mouse sorunlu
açıkcası ağır mouse sevmiyorum, hafif mouse almak istiyorum fakat dış görünüşede önem veriyorum dış görünüşü düzgün 50-60 tl fazla olacak şekilde mouse önerir misiniz
Bütçe 0-560

Boyut ve özellik farkları çok olur. Mümkünse attığıma bakın.
dostum sende yardımcı olabilir misin? dış görünüş açısından güzel 560 tl bütçeye kadar mouse

Bütçenizde en iyi ürün Delux M700BU. G102'miş, MSI Clutch serisiymiş falan önerilmiş kötü fareleri tek tek eleyin direkt, alınmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı