500 TL fare önerisi

Litachi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Razer DeathAdder essential kullanıyorum scrollu bozulduğu ve garanti kapsamadığı için, mouse kullanırken ara sıra zorluk çekiyorum 500 TL bir bütçe ile yeni bir fareye geçmeyi düşünüyorum. Mouse önerilerini bekliyorum.

Hemen hemen aynı boyutlar.

Hemen hemen aynı boyutlar.
Bir çok arkadaşımda bulunan steelseries rival 3 dikkatimi çekti, gönderdiğiniz mouse yerine rival 3 tercih edersem arada ne gibi fark olur

Kendim kullanıyorum gayet kullanışlı ve şık

Merhaba, Razer DeathAdder essential kullanıyorum scrollu bozulduğu ve garanti kapsamadığı için, mouse kullanırken ara sıra zorluk çekiyorum 500 TL bir bütçe ile yeni bir fareye geçmeyi düşünüyorum. Mouse önerilerini bekliyorum.

Ağır mouse seviyorsanız :AOC AGM700 Agon RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hafif mouse seviyorsanız: Delux M700bu -rgb- 67g Ultra Hafif Gaming Mouse - Pmw3389 Sensörlü - 16000dpı-paracord Kablo Uyumlu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Rival 3'ten uzak durun SteelSeries'in çok popüler ama uygun bütçeli olduğu sanılan sorunlu bir fareyi. Kronik LOD sorunlu

Kendim kullanıyorum gayet kullanışlı ve şık
Bu mouse sorunlu

Yeni konular

Geri
Yukarı