500 TL klavye tavsiyesi

Bütçe
500 TL
Bütçemi biraz arttırabildim ve 600 TL ye çıktı, attığınız Razer klavye'yi alacağım zaman fiyatı yükselmemiş olursa alabilirim, yoksa;

Bunlar nasıldır?
K60 aralarında bence en iyisi. Başka aklıma gelirse yazacağım.

Bütçemi biraz arttırabildim ve 600 TL'ye çıktı, attığınız Razer Klavye'yi alacağım zaman fiyatı yükselmemiş olursa alabilirim, yoksa;

Bunlar nasıldır?

Ben Apex 3 alacağım hocam size önerim GK500 veya Apex 3'tür.

Bütçemi biraz arttırabildim ve 600 TL'ye çıktı, attığınız Razer Klavye'yi alacağım zaman fiyatı yükselmemiş olursa alabilirim, yoksa;

Bunlar nasıldır?

K60 ve Apex 3 iyidir.

Merhaba arkadaşlar , klavyelerin özelliği nedir? Ben fps oynuyorum ama mekanik olmayan 50-100tl lik bir klavyem var. Yani görüntü ve hissiyat harici , mouselardaki gibi bir etkisi var mı markaların? Cehaletimin kusruna bakmayın. Yani şimdi 400-500tl verince görüntü ve tuşa basınca şıkırtı harici ne etkileri olacak?
Teşekkürler.

@Liberte Sergen Hocam membran ve 600 tl. Gayet kaliteli bir mekanik klavye alınabilir. Gereksiz paralar vermenize gerek yok. Apex Pro hariç asla önermem SteelSeries'i. Mouse'larıda pek iyi değil, bir Prime'lar fena değil. Steelseries'in çok iyi saldırılar, ürünler yapması lazım. Discord hesabım Xeonayp #2143 buradan iletişime de geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı