500 TL klavye tavsiyesi

Darknetxx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 500 TL'ye Gaming klavye arıyorum fiyatda çok yukarı çıkamam bir tavsiyeniz var mıdır?
Ben 2 tane buldum fakat ne kadar iyiler bilmiyorum. Bir de sanırım red Switch'ler az ses çıkarıyor yurtta oyun oynarken odadakiler rahatsız olmasın diye bu fiyata red sawitch var mı?

Mouse olarak bunu almayı düşünüyorum.

Ben MSI Vigor GK30 kullanıyorum membran klavye fakat mekanik hisli. Ergonomisi tuş hissiyatı çok iyi fakat çok ses çıkarıyor. Ve tuşlara biraz güç uygulaman gerekiyor ama kullandıkça alışıyorsun.

Merhaba arkadaşlar. 500 TL'ye Gaming klavye arıyorum fiyatda çok yukarı çıkamam bir tavsiyeniz var mıdır?
Ben 2 tane buldum fakat ne kadar iyiler bilmiyorum. Bir de sanırım red Switch'ler az ses çıkarıyor yurtta oyun oynarken odadakiler rahatsız olmasın diye bu fiyata red sawitch var mı?

Mouse olarak bunu almayı düşünüyorum.

İkisi de kötü. Klavye olarak bütçeni 700 yaparsan k552 al. Mouse için de bütçe söyle öneri yapayım.

Ben MSI Vigor GK30 kullanıyorum membran klavye fakat mekanik hisli. Ergonomisi tuş hissiyatı çok iyi fakat çok ses çıkarıyor. Ve tuşlara biraz güç uygulaman gerekiyor ama kullandıkça alışıyorsun.

Sağ olasın hocam.

İkisi de kötü. Klavye olarak bütçeni 700 yaparsan K552 al. Mouse için de bütçe söyle öneri yapayım.

Hocam en ucuz burada var ama çok pahalı maalesef bütçem yetmez mouse için Max 300 TL ayırdım var mı p/f bir şeyler.

tasarımı çok iyi inceleyeceğim

Sağ olasın hocam.

Hocam en ucuz burada var ama çok pahalı maalesef bütçem yetmez mouse için Max 300 TL ayırdım var mı p/f bir şeyler.

tasarımı çok iyi inceleyeceğim
El ölçünüz ve tutuşunuz nedir?

Son düzenleme:
Prime var ilk ay ücretsiz almıştım tahmini ne zamana gelir alsam.

Şu an alırsanız en geç 25 Ekim.

Bu arada klavyenin incelemesine bir bakın.

Acaba bu klavye nasıl.

Şu an alırsanız en geç 25 Ekim.

Bu arada klavyenin incelemesine bir bakın.

İncelemesi hoşuma gitti ama cidden kenimi zorlayıp 200 TL daha verip K552 alınır mı? Orada kaldım.

Geri
Yukarı