500 TL Klavye tavsiyesi

09alperpc09

Centipat
Arkadaşlar klavye almak istiyorum. Hangi klavyeyi ne zaman alayım? Black friday'de indirim olur mu? Aklımda MSI GK70 ve Corsair K68 modeli var. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Zaten Corsair K68 RGB 500 TL civarına bulunabiliyor.

Benim önerim oyun oynarken ışıkları görmediğiniz ve gözü rahatsız ettiği için Corsair K68 RED almak daha mantıklı.
Başka alabileceğini var mı hafta sonları bu klavye 380 e düşer kargoyla beraber 390 a gelir 100 lira RGB için değer mi sence?
Corsair K68 RGB alabilirsiniz. Fakat RGB takıntınız yoksa 400'e kırmızı aydınlatmalı K68 mevcut.
Hafta sonu indirimlerinde düşerse direk alicam acaba değer mi ? Daha sonra düşmez umarım 390 a kargoyla beraber alabilirsem mükemmel olur

K68 En ucuz burada. Daha düşmez o klavyenin fiyatı, zaten ucuz diğer yerlere göre.

Yanlışın var attığım linke bak. Klavyenin üzerinde link.

@Sylveon Itopya'yı kast ediyorum zaten, diğer yerleri görmesi amaçlı link attım :)
İtopya da haftasonu 380 e dusuyor bı bayram indirimi de yaparlar insallah
@Sylveon Itopya'yı kast ediyorum zaten, diğer yerleri görmesi amaçlı link attım :)
Ben zamanında Motospeed ck 104 ü 150 ₺ ya alamamıştım şimdi 400 civarına bunu alicam ya bir de hyperx cloud 2 300 liraydi şimdi black fridayi bekliyecegim
Reis coolermaster ck 350 ye ne dersin fiyatı daha iyi ve rgb

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı