500 TL S23 Ultra için Samsung DeX kullanılabilecek dönüştürücü önerisi

Bu ürünü atmak biraz saçma olacak ama indirimde yakalarsanız mutlaka alın MacBook Air S23 ve Galaxy Tab S9+ cihazlarımda sorunsuz kullanıyorum. Bunun bir de Ethernet çıkışlısı ve kart okuyuculu versiyonu var o biraz daha pahalıydı benim aldığım zaman yarı yolda hiç bırakmadı. Amazon.com.tr Hatta şimdi baktım 7 IN1 daha uygunmuş Amazon.com.tr

Bu ürünü atmak biraz saçma olacak ama indirimde yakalarsanız mutlaka alın MacBook Air S23 ve Galaxy Tab S9+ cihazlarımda sorunsuz kullanıyorum. Bunun bir de Ethernet çıkışlısı ve kart okuyuculu versiyonu var o biraz daha pahalıydı benim aldığım zaman yarı yolda hiç bırakmadı. Amazon.com.tr hatta şimdi baktım 7 IN1 daha uygunmuş Amazon.com.tr

Hocam teşekkür ederim bu ürünü beğendim. Amazon Prime var bende bu ürünü kuponla falan daha uyguna getirmenin bir yolu var mıdır?

Markası bilinmeyen/ünlü olmayan modeller var. Bu ürün güzele benziyor. Yorumları güzel. Markası bilinen(Ugreen, Spigen vs) ürünler çok pahalı. Orijinali 950 liraya en ucuzu gibi duruyor.

Bilinmeyen marka sorun çıkarır mı?

Son düzenleme:
Sarı site ve letgo üzerinde çok DEX ilanı vardı. Bendeki bozulunca 200₺'ye bulmuştum geçen sene eminim 500₺'ye bir şekilde bulunur. Düz çeviricilerden farkı fanı olması ve internet için girişinin olması.

Markası bilinmeyen/ünlü olmayan modeller var. Bu ürün güzele benziyor. Yorumları güzel. Markası bilinen(Ugreen, Spigen vs) ürünler çok pahalı. Orijinali 950 liraya en ucuzu gibi duruyor.

Bu ürünü alsam DP HDMI dönüştürücü alsam ve USB portunada çoğaltıcı taksam çalışır mı? Ve dönüştürücü 4K 60 Hz verebilir mi?

Bu ürünü alsam DP HDMI dönüştürücü alsam ve USB portunada çoğaltıcı taksam çalışır mı? Ve dönüştürücü 4K 60 Hz verebilir mi?

USB portuna takacağın çoklayıcı çalışır. DP HDMI dönüştürücü 4K60Hz desteği varsa o da çalışır. Varsa direk bir ucu DP diğer ucu HDMI kablo alman daha sağlıklı olur.

Geri
Yukarı