500 TL SSD tavsiyesi

Hadrixe

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bir SSD'ye ihtiyacım var. 480-500-512 GB boyutlarında olabilir. Bütçem 500 TL civarı, M.2 mi SATA3 mü konusunda da emin değilim yardımcı olursanız sevinirim.

Render yapmıyorsanız veya ultra yoğun hesaplamalar yapmıyorsanız NVMe aşırı gerekli değil. Elbette daha yeni teknoloji ama misal NVMe 500 liraya 250GB alabiliyorken SATA sürümde 500GB alabilrisiniz.

Amazon'un kendisi satıyor muhatap konusunda da sorun yaşamazsınız.

veya

Dostum bende senin gibi m2 mi diye düşünerek bi araştırma yaptım ve kesinlikle m2 diyorum 10 kat daha iyi sonuçlar alıyorsun ama model marka konusunda bilgim yok bende konunun takipçisiyim.

Dostum bende senin gibi m2 mi diye düşünerek bi araştırma yaptım ve kesinlikle m2 diyorum 10 kat daha iyi sonuçlar alıyorsun ama model marka konusunda bilgim yok bende konunun takipçisiyim.

Aldığınız sonuçlar günlük hayatta ne kadar etkili? Fazla para vermeye değer mi? Veya aynı paraya düşük kapasite almaya değer mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M.2 kullanıyorum hocam öneririm.

Bence günümüz teknolojisinde bu hız sadece kağıt üzerinde. Yeni nesil konsollarla birlikte bu teknoloji daha çok kullanılacağını düşünüyorum. Örneğin M.2 ssdili sistemlerde oyunların yükleme ekranı kaldırılması gibi özellikler gelebilir. Çoğu oyunda deneyim bakımdan + geçilmiş olunur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı