500 TL'ye Gaming mouse önerisi

Bütçe
500 TL

KhanDutch

Hectopat
Yaklaşık 2 yıl G102 kullandıktan sonra kablodan kurtulmak ve kablosuz rahatlığını hissetmek için G305e geçtim. 3 ay sonra mouse çift tıklamaya başladı ve iade edip 2 gün önce Rival 3 Wireless aldım ama ne yazık ki fareyi sevemedim. Logitech'ten sonra o yumuşak basış hissini alamıyorum, güç uygulamam gerekiyor ve bu da beni rahatsız ediyor açıkçası. Logitech markaya da güvenim kalmadı çünkü aldığım tüm fareler belli bir süre sonra çift tıklamaya başladı. G102'de sorunu içini açıp yağlayarak çözdüm fakat bununla uğraşmak istemiyorum. Sizden kablolu veya kablosuz Max 500₺ olmak üzere mouse önerisi bekliyorum. Tutuş şeklim fingertip ve elimin boyutu normal. Amazon'dan olursa güzel olur çünkü iade parası hediye kartıma yatacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yaklaşık 2 yıl G102 kullandıktan sonra kablodan kurtulmak ve kablosuz rahatlığını hissetmek için G305e geçtim. 3 ay sonra mouse çift tıklamaya başladı ve iade edip 2 gün önce Rival 3 Wireless aldım ama ne yazık ki fareyi sevemedim. Logitech'ten sonra o yumuşak basış hissini alamıyorum, güç uygulamam gerekiyor ve bu da beni rahatsız ediyor açıkçası. Logitech markaya da güvenim kalmadı çünkü aldığım tüm fareler belli bir süre sonra çift tıklamaya başladı. G102'de sorunu içini açıp yağlayarak çözdüm fakat bununla uğraşmak istemiyorum. Sizden kablolu veya kablosuz Max 500₺ olmak üzere mouse önerisi bekliyorum. Tutuş şeklim fingertip ve elimin boyutu normal. Amazon'dan olursa güzel olur çünkü iade parası hediye kartıma yatacak.
Kablolu:
Kablosuz:
Fury Z'yi bizzat kullanıyorum ve asla Rampage ürünü olarak düşünmeyin ve G305'ten daha iyi. Çift tıklamadan şikayetçisiniz sanırım bu yüzden Hyperx Haste öneririm. Sebebi switch markası. Ttc gold kullanıyor. Çift tıklamalar genellikle omron switchlerde yaşanıyor. Fury Z de en iyi omron switchi olan 20 milyon modeli var. Haste ile sensörü aynı, ikiside 3335 sensör kullanıyor ve 400 ips değere sahip. Şarjlı bir mouse, type c üzerinden sarj oluyor, kablolu kullanılabiliyor. Arka kapağı ister delikli ister deliksiz olabiliyor. 4 Ağustos'tan beri kullanıyorum. Şuanlık sorun yaşamadım. Ama çift tıklama sorunu yaşamamak istiyorsanız switchlerine önem vermelisiniz, Haste bu konuda size sorun yaşatmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı