500 TL'ye oyuncu faresi önerisi

G402 önermem. Eski bir mouse.

Açıkçası Zowie mouselerin abartıldığını düşünüyorum. Hem pahalılar hem de sensörleri pek iyi olmuyor.

DeathAdder V2 önerimdir.

G402 önermem. Eski bir mouse.

Açıkçası Zowie mouselerin abartıldığını düşünüyorum. Hem pahalılar hem de sensörleri pek iyi olmuyor.

DeathAdder V2 önerimdir.

Teşekkür ederim dostum büyük ihtimallle Razer'ı alacağım. SteelSeries senseiten hakkında ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:
Hocam Deathadder v2 alışamadım iade ettim. G403 nasıldır?. Gaming.gen.tr'de fiyat iyi ama güvenilir midir bilmiyorum.
G403 uygun fiyatlı ise alırsınız. Sanırım 2018 yılında çıkmış. Elinize falan oluyorsa alırsınız. Bir de Deathadder v2 alışamamanız normal. Ben yaklaşık 2 haftada alıştım.

Bende öyle birşey yok. Ve neden fazla basıyorsunuz ki? Bu mouse optik swichli. O yüzden biraz hassas öbür switchlere göre. Aslında alışsaydınız güzel olurdu aslında.
Hocam öyle alışmışım yani şimdi 400 TL bir mouse için az değil siz alış mısınızdır da alışamadım maalesef başka alternatif bakacağım.
G403 Hero ise gayet iyidir, alabilirsiniz. Eski bir model de değil ayrıca, sanırım ya bu sene ya da geçen sene çıktı Hero modeller.
Hocam rog gladius 2 nasıldır. Kablosunun değişmesi switchlerinin değişmesi gerçekten hoş özellikler ama ips değeri 250 çok düşük geldi 400 TL civarı mouselara göre. Bu bütçede önerebileceğiniz başka mouse var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı