500 TL'ye yanları cam olan kasa önerisi

_oğuzhan_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadașlar ön ve yan tarafı cam olan kasa önerisi yapar mısınız? Fanları LED'li ve sessiz çalıșan bir kasa istiyorum. 500 TL bütçem var.

Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB USB 3.0 Tempered Glass FiyatıBu bütçeye Power Boost gibi uyduruk bir marka almak ne kadar mantıklı bilmiyorum.
Şahsen ben de tavsiye etmiyorum Power Boost, Gamepower gibi markaları. Lakin artık Çinli üreticiler bile o eski devri kapattılar. Kablolaması falan güzel olan kasalar yapmaya başladılar. Tabii ki bir CM veya Aerocool etmezler lakin yine de bu yandan da bakmak gerek.

Şahsen ben de tavsiye etmiyorum Power Boost, Gamepower gibi markaları. Lakin artık Çinli üreticiler bile o eski devri kapattılar. Kablolaması falan güzel olan kasalar yapmaya başladılar. Tabii ki bir CM veya Aerocool etmezler lakin yine de bu yandan da bakmak gerek.
Ben de Power Boost kasa almak gibi bir hata yaptım. Fanlar Çin malı plastik kokuyor çalışırken. Değiştirecektim. Kasanın ön kapağını çıkarırken öndeki şeffaf pleksi çatladı. Meğer o kadar ince ve uyduruk bir malzeme kullanılmış ki. Zaten tırnağınla kazısan çizilecek gibi bir havası var. Kesinlikle başka markalara yönelmenizi tavsiye ederim.

İçine ASUS sistem kurulursa ne olur bilmem. [emoji16]

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı