5000-7000 TL telefon önerisi

Huawei tarafında ne önerirsiniz? Exynos aşırı mı ısınır ve siz olsanız alır mısınız? Çok güçlü bir işlemci ama çok tüketiyor. Biz az yakan çok kaçan bir şey istiyoruz 😀

Huawei de Google olmadığı için almazdım. S20'yi ben telefonu günlük işler için kullansaydım alırdım. Exynos aşırı ısınmıyor hocam.

Bu bütçe çok arada kalıyor. Güzel SD işlemciye sahip POCO F3, F2 Pro ve MI10t serisi var ancak onlarda kamera ve yazılım konusunda vasat. Bence alabilirseniz IP 11 alın.

Huawei de Google olmadığı için almazdım. S20'yi ben telefonu günlük işler için kullansaydım alırdım. Exynos aşırı ısınmıyor hocam.

Bu bütçe çok arada kalıyor. Güzel SD işlemciye sahip POCO F3, F2 Pro ve MI10t serisi var ancak onlarda kamera ve yazılım konusunda vasat. Bence alabilirseniz IP 11 alın.

Ben gösterdim ama onlar burun kıvırdılar. Yoksa ben şimdiye mi 10t Pro'yu almıştım bile.

Siz olsanız S20 alır mıydınız? AnTuTu puanları nasıl Exynos 990'nın?

O zaman ben hakkımı S20 tarafından kullanacağım. iPhone istememin nedeni olan iPhone hızlı bir şekilde eskimesinfen ve şarj cihazının çıkmamasından iPhone almayı düşünmüyorum.

Tabii ki de karar sizin fakat 5 yıllık güncelleme garantisi sunan bir markayı tercih etmeyip güncelleme getiremeyen getirdiği de sıkıntılı olan Samsung markasında karar kılmanız garip.

Kullanma alışkanlığına göre alışveriş yapmanızı öneririm. iOS alışkanlığı varsa Androide geçiş biraz sancılı olabilir. Şahsi olarak S10+ kullanıyorum tavsiye edebilirim. Ama S20 alabiliyorken mantıksız olur.

Tabii ki de karar sizin fakat 5 yıllık güncelleme garantisi sunan bir markayı tercih etmeyip güncelleme getiremeyen getirdiği de sıkıntılı olan Samsung markasında karar kılmanız garip.

Ben bu konu hakkında böyle bir şey duymadım var mı bir kanıtınız ona göre fikrimi değiştireceğim. Bu arada ben iki kez toplamda 5 Apple kullandık ve memnun kaldığım model olmadı. iOS başarılı ama batarya nerede. Çabuk kitlenip zor açılan bir telefon. Tabi bu benim deneyimim. iPhone 7'nin hoparlörleri çok cızırtlı mesela. Para kısmında bir problemim yok iOS alırım ama verdiğim paraya demesini isterim. İçinde şarj kablosu yok neremle şarj edeyim sözde doğayı koru akmış yerim sizin doğayı korumanızı. Sanki yaparken hiç kirletmiyorsunuz.
Kullandıklarım:
iPhone 7
iPhone 5
Apple tablet 8 senelik.4.senesinden sonra cartlamaya başladı.
Bunlar satın aldıklarımız şirketin verdikleride bunlar.
6S.
Ve X

Hocam buraya bir sürü şey yazılırdı da batarya yetmiyor tarzı şeyler yazmanız komik ve açıklama yapmayı boşa kürek çekmek gibi algılatıyor bana. Karar sizin isterseniz gidin alın S20'yi. 7-8 ayda bir sıfırlama yaparken, ne kadar güçlü olmasına rağmen optimizasyon sıkıntıları yaşarken, yeni güncellemelerin çıkmasına rağmen size gelmesini beklerken (ki gelen de sorunlu. S10+ cihazıma 2 kere geldi Android 11.Biri sorunlu diye geri çekildi sonrasında açıklanan tarihten 1 ay sonra anca elime ulaştı. Android 11 çıkışının üzerinden yaklaşık 3-4 ay sonra tam güncelleme alabildim.), 2.5-3 senelik kullanımdan sonra telefon sizi kanser ettiğinde bu mesajı hatırlarsınız.

Son olarak umarım bunların hiç birini yaşamazsınız. Ben de yaşamam diyerek aldım haberiniz ola.

Hocam buraya bir sürü şey yazılırdı da batarya yetmiyor tarzı şeyler yazmanız komik ve açıklama yapmayı boşa kürek çekmek gibi algılatıyor bana. Karar sizin isterseniz gidin alın S20'yi. 7-8 ayda bir sıfırlama yaparken, ne kadar güçlü olmasına rağmen optimizasyon sıkıntıları yaşarken, yeni güncellemelerin çıkmasına rağmen size gelmesini beklerken (ki gelen de sorunlu. S10+ cihazıma 2 kere geldi Android 11.biri sorunlu diye geri çekildi sonrasında açıklanan tarihten 1 ay sonra anca elime ulaştı. Android 11 çıkışının üzerinden yaklaşık 3-4 ay sonra tam güncelleme alabildim.), 2.5-3 senelik kullanımdan sonra telefon sizi kanser ettiğinde bu mesajı hatırlarsınız.

Son olarak umarım bunların hiçbirini yaşamazsınız. Ben de yaşamam diyerek aldım haberiniz ola.

Yoo ilk alındığında batarya zaten 3000 mAh o yüzden normal ama bu kadar az gitmesi hoş değil. Siz yanınızda şarj kablosu taşıma ister misiniz? Devamlı hareket halinde olduğumdan eve zar zor geliyorum bir de onu şarj edemem. Samsung kullandım o zamanlar iyi değildi ama şu an kendisini geliştirdiği aldığım ürünlerden biliyorum.
Ve Samsung deneyimim de var gayet güzel de güncelleme geliyordu benimkine. iOS güzel ama o fiyata saçma geliyor. Yani Apple bazen çok saçma işler yapıyor. Şarj aleti yok ayrı bir masraf hem daha pahalı hem de fişini çekiyorlar. Benim o 8 yıllık tablete 1 tane uygulama indiremezsin zaten normal ama bunun 4. senesinde olması ayrı bir komik. Hocam sözüm size değil ama iPhone bir adı çıkmış sadece bunu için bin TL ödüyorsun.

Yoo ilk alındığında batarya zaten 3000 mAh o yüzden normal ama bu kadar az gitmesi hoş değil. Siz yanınızda şarj kablosu taşıma ister misiniz? Devamlı hareket halinde olduğumdan eve zar zor geliyorum bir de onu şarj edemem. Samsung kullandım o zamanlar iyi değildi ama şu an kendisini geliştirdiği aldığım ürünlerden biliyorum.
Hocam buraya bir sürü şey yazılırdı da batarya yetmiyor tarzı şeyler yazmanız komik ve açıklama yapmayı boşa kürek çekmek gibi algılatıyor bana. Karar sizin isterseniz gidin alın S20'yi. 7-8 ayda bir sıfırlama yaparken, ne kadar güçlü olmasına rağmen optimizasyon sıkıntıları yaşarken, yeni güncellemelerin çıkmasına rağmen size gelmesini beklerken (ki gelen de sorunlu. S10+ cihazıma 2 kere geldi Android 11.Biri sorunlu diye geri çekildi sonrasında açıklanan tarihten 1 ay sonra anca elime ulaştı. Android 11 çıkışının üzerinden yaklaşık 3-4 ay sonra tam güncelleme alabildim.), 2.5-3 senelik kullanımdan sonra telefon sizi kanser ettiğinde bu mesajı hatırlarsınız.

Son olarak umarım bunların hiç birini yaşamazsınız. Ben de yaşamam diyerek aldım haberiniz ola.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı