5000-7000 TL telefon önerisi

Bütçe
7000

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Samsung A20 kullanıyorum. Telefon yetiyor fakat babam telefon bakıyordu. Onun telefonla pek işi olmadığı için bendeki telefonu alacak bana yeni telefon alınacak. A20 yetiyordu ama daha uzun süre rahatça kullanabileceğim bir telefon bakıyorum. 7000 TL'ye kadar çıkabilirim. Özellikle iOS ya da Android diye bir isteğim yok.

Ben de bakıyorum ama karar veremedim. S20'ye de baktım bazen 6000 TL'ye düşüyor. Onun dışında S20 FE ve mi 10t Pro da tercih edebilirim. Bir de tabii ki iPhone 11 var. Hangisini tercih etsem bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Samsung A20 kullanıyorum. Telefon yetiyor fakat babam telefon bakıyordu. Onun telefonla pek işi olmadığı için bendeki telefonu alacak bana yeni telefon alınacak. A20 yetiyordu ama daha uzun süre rahatça kullanabileceğim bir telefon bakıyorum. 7000 TL'ye kadar çıkabilirim. Özellikle IOS'ya da Android diye bir isteğim yok.

Peder bey izin veriyorsa iPhone 11 derim ben donanım olarak çok daha güçlü, tek eksisi ekran diye biliyorum. :D
eğer izin vermiyorsa S20 FE SD 865 model alınır çok güzel bir cihaz. :)

S20 FE SD 865 modeli varken S20 alınmaz. S20 FE G780G modelini alın geçin.

Peder bey izin veriyorsa iPhone 11 derim ben donanım olarak çok daha güçlü, tek eksisi ekran diye biliyorum. :D
eğer izin vermiyorsa S20 FE SD 865 model alınır çok güzel bir cihaz. :)

Hocam para var ama izin verir mi bilmiyorum. İzin verirse 11 alacağım. Vermezse de S20 FE SD 865 alacağım zaten. Başta dedim direkt mi S20 FE aldırsam ama para yeterli olursa iPhone 11 almaya karar verdim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı