5000₺ monitörsüz ve ekran kartsız sistem toplama

3 mesajla dediğinizi anladım hocam.

@Silinen üye herkes bu adam gibi olsa keşke, direkt güç kaynağından anlamadığını belirtip yanlış yönlendirme yapmamış. Helal olsun adama, klavyesi olan herkesin yazdığı bir forum haline evriliyor burası. Bu adam gibi düşünceliler olursa daha yavaş evrilecek. @PocoF2Pro dediklerinize dikkat ederseniz forum serüveniniz daha sağlıklı olur.

Hocam haklı olabilirsiniz. Peki gerçekten benim haklı olduğum bir yer yok mu? Arkadaşımız önerisini 500GB SSD, 32 GB RAM gibi marka belirtmeden yazmış. Cidden bu normal bir durum mu?

Bende şöyle önereyim; İşlemci, ekran kartı, RAM, SSD, kasa, PSU. Bu sistem çok iyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizce bu mantıklı mı?
Direkt güç kaynağından anlamadığını, önerdiği sistemin mesajında belirtmemiş. Muhtemelen ben söyleyince sisteminde güç kaynağı olmadığını fark etti. Önerilen sistemde Kasa da yok.
Evet biraz sert tepki verdiğim doğrudur. Haklısınız.

Son düzenleme:
Hocam haklı olabilirsiniz. Peki gerçekten benim haklı olduğum bir yer yok mu? Arkadaşımız önerisini 500GB SSD, 32 GB RAM gibi marka belirtmeden yazmış. Cidden bu normal bir durum mu?

Bende şöyle önereyim; işlemci, ekran kartı, RAM, SSD, kasa, PSU. Bu sistem çok iyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizce bu mantıklı mı?
Direkt güç kaynağından anlamadığını, önerdiği sistemin mesajında belirtmemiş. Muhtemelen ben söyleyince sisteminde güç kaynağı olmadığını fark etti. önerilen sistemde kasa da yok.

Siz de haklısınız hocam ama diğer arkadaşın hatası sistemi belirtirken PSU ve kasadan anlamadığını belirtmesi gerekir. Ben o mesajı görmek için 3.sayfadaki mesajına bakmam gerekti. Eğer sistem önerisi yapılacaksa link konulur ya da isim verilir. Ve ayrıca arkadaşın psikolojik sorunları olduğunu yazmış ama biz nasıl bunu bilebiliriz onu da anlamış değilim.

Bende şöyle önereyim; İşlemci, ekran kartı, RAM, SSD, kasa, PSU. Bu sistem çok iyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sizce bu mantıklı mı?
Direkt güç kaynağından anlamadığını, önerdiği sistemin mesajında belirtmemiş. Muhtemelen ben söyleyince sisteminde güç kaynağı olmadığını fark etti. Önerilen sistemde Kasa da yok.
Katılıyorum bu şekilde bir sistem önerisi olamaz.

Geri
Yukarı